App Store Google Play

Влада продовжує переслідування Бабусі й Кота

17.09.2012 11:14

У Дніпродзержинську міліція більше не слідкує за громадським порядком і не шукає злочинців. Головною задачею місцевих правоохоронців, поставленою їм на найвищому рівні, є боротьба з повторною появою агітаційних матеріалів, що містять хоч якийсь натяк на відомий усій Україні плакат з бабусею онука-регіонала і котом.

Як повідомляє автор плакату Максим Голосний, оголошений після появи першого бігборда у всеукраїнський розшук, в ніч з 14 на 15 вересня активісти однієї з молодіжних організацій вирішили поширити самостійно роздрукований плакат формату А3 в чорно білому виконанні із зображенням Бабусі й Кота.

Втім, виконати заплановане їм не дали - міліція затримала трьох хлопців від 19 до 22 років ще під час розгортання плакату.

Співробітники міліції під'їхали до них на джипі "Санг Йонг" з написом «програма губернатора» і одразу ж направили на них табельну зброю, після чого змусили стати на коліна.

Навколішки із заведеними за голову руками під стволами двох пістолетів хлопців протримали 15 хвилин, погрожуючи фізичним та сексуальним насильством.

Після цього громадських активістів завантажили в авто і доправили до Заводського районного відділу міліції, де продовжували знущатися, не давали сходити в туалет, читали смс-повідомлення та допитували про контакти з їх телефонів. Обіцяли відлупцювати і розвести по різних кімнатах.

Хлопців відпустили лише після опівдні 15 вересня, хоча з самого ранку на запит щодо їх долі у Заводському райвідділі відповіли, що подібних затриманих у них немає.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....