App Store Google Play

Коломойський: "Дніпро" 6 років не брав медалей через федерацію

17.09.2012 08:53

Що за перебування Ігоря Коломойського у керівництві ФФУ, що без нього - Федерація має серйозний вплив на перебіг подій на полі.

Про це заявив сам власник "Дніпра" у ексклюзивному коментарі програмі "ПроФутбол".

"Здається, мене цього разу у ФФУ не обирали. Не хотів. А навіщо? Прийшла нова команда, нехай вони щось нове зроблять", - сказав він.

"Чи буде менше скандалів? Ну, на першому етапі так, треба ж буде себе зарекомендувати", - вважає він.

"Чи будемо ми у владі чи в опозиції? "Дніпро" завжди в опозиційній команді до федерації. Скільки разів ми чемпіонами ставали? А скільки медалей взяли за 6 років? Чи це залежить від федерації? Двісті відсотків", - категорично заявив він.

Також Коломойський прокоментував поточні справи команди та окреслив її завдання.

"У Лізі Європи завдання-мінімум - вихід з групи. Це для початку в цій частині сезону. Максимум - завжди йдемо до максимальних цілей", - натякнув він.

"Останнім часом з фізикою проблеми чи з концентрацією. Гравці вважають, що справу зроблено, коли два забивають. Краще забивали б або один, або три", - пожартував Ігор Валерійович.

"За Селезньова взагалі не боролися. Він дуже хотів до нас, чого боротися. У нас футболісти найбільш високооплачувані працівники в Україні", - резюмував Коломойський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....