App Store Google Play

Із хворобою високих підборів по-новому борються у Дніпропетровську

17.09.2012 08:56
Із хворобою високих підборів по-новому борються у Дніпропетровську. Тамтешні ортопеди разом із німецькими колегами провели унікальну для України операцію на стопі. Вона дає можливість одним махом і без тривалого реабілітаційного періоду вирішити проблему деформації стопи ,від якої переважно потерпають прихильниці взуття на високих підборах, а таких серед українок - більшість, як свідчить статистика.

Першою пацієнткою, на якій німецькі хірурги продемонстрували дива ортопедичної хірургії, стала п'ятдесятирічна жителька Дніпропетровська. До лікарів вона звернулася, коли вже навіть звичайні кроки завдавали нестерпного болю. Про красу ніг і мови не було, йдеться у сюжеті ТСН.

За півтори години в жінки - нові стопи. Кістки та суглоби хірурги склали фактично заново.

Міхаель Габель, керівник ортопедичної клініки, Штутгарт (Німеччина) розповідає про операцію: "Ви бачите: те, що було згорбленим і викривленим, стало дуже рівним. Наша мета - правильно поставити великий палець. Людина має ходити, і робити це безболісно".

За статистикою, в Україні вісімдесят відсотків жінок страждають від деформації стоп. Окрім вроджених вад, до проблем призводить любов до високих підборів.

Професор Ханс-Вернер Шпринґорум пояснив: "Через височезні каблуки, передня частина стопи патологічно навантажується. А це призводить до того, що зв'Язки, які утримують передню частину стопи в нормальному стані, надмірно розтягуються".

Німецький професор у своїй клініці щороку проводить дві з половиною сотні таких операцій. В Україні - більшість жінок із такою хворобою навіть не здогадуються, що це лікується.

Раніше тим, хто звернувся до українських лікарів, щоб виправити дефект, потрібно було перенести кілька операцій, тепер це можна зробити за допомогою однієї.

Олександр Лоскутов, голова Обласної асоціації ортопедів-травматологів розповідає: "Ми не будемо робити операцій, що калічать. Натомість будуть відновлювальні. Люди матимуть гарні стопи - без гіпсу, без нічого. Шишки прооперували, два-три дні - і хворий пішов. Це супертехнологія"

Лікарі обіцяють: уже за кілька тижнів кістки в першої прооперованої в Україні будуть як нові. Тож, пацієнтка вже мріє про нові чобітки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....