App Store Google Play

У лікарів Дніпропетровщини - свої вибори

14.09.2012 09:31
У Дніпропетровській області та ще чотирьох регіонах, що стали полем "експерименту" із впровадження медичної реформи, чергове "покращення": пацієнти мають самостійно обрати собі сімейного та дільничого лікарів, які їм подобаються, йдеться у сюжеті ТСН.

У поліклініках столиці, а також Київської, Дніпропетровської, Донецької та Вінницької областей розпочалися справжні вибори з агітацією та обіцянками. Голосування продовжиться до 30 вересня.

Щоб проголосувати за обраного медика, який стає вашим дільничим або сімейним лікарем строком на один рік, необхідно заповнити реєстраційну картку та вкинути її, як бюлетень, в урну.

До цього у поліклініках була тиша, а тепер один поперед одним медики пропонують і цілодобове лікування, і лікарняний, і, навіть, номер особистого мобільного у випадку загострення хвороби.

На таке лікарі йдуть, оскільки їм треба набрати не менше півтори тисячі голосів, тобто, пацієнтів.

За кожного понаднормового пацієнта будуть доплачувати. Обіцяють зарплати до 6 тисяч гривень, але якщо робота буде якісна. Водночас медика штрафуватимуть, якщо він прогледить хворобу, особливо тяжку.

Якщо ж лікар не набирає півтори тисячі пацієнтів, то до його професіоналізму виникнуть великі запитання. "Якщо люди його не хочуть, то нехай перенавчається. Інакше, дійсно, звільнення", - запевнив президент ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктор Сердюк.

У разі, якщо ця система і справді викличе серед лікарів здорову конкуренцію, від якої виграють пацієнти, то вибори медиків стануть всеукраїнськими.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....