App Store Google Play

Сьогодні в Дніпропетровську віддадуть під суд…суд!

13.09.2012 12:46

13 вересня 2012 року у Дніпропетровську, у парку Лазаря Глоби (біля пам'ятника Чкалову) о 16.30 відбудеться неординарна подія, яких історія незалежної України ще не знала. Це - Народне віче «Суд - під суд!». Його головні месиджі: в Україні судової системи як такої немає, а з тим відсутня і правоохоронна система взагалі! навіть у 1937 році, що став піком сталінських репресій, суди виносили більше виправдальних вироків, аніж у сучасній Україні! Так звані кримінальні справи Юлії Тимошенко чи Юрія Луценка - це лише верхівка айсберга нечуваного беззаконня, неоголошеної війни проти свого народу.

«Бомба» віче: особиста участь 52 - річного павлоградця Ігоря Рижкова, у 1988 році засудженого до найвищої міри покарання на ті часи - розстрілу за злочини, у яких набагато пізніше зізнається і вже поніс покарання павлоградсько - пологівський маніяк Сергій Ткач. Життя Ігореві Рижкову врятувало тільки диво. Але жоден з тих, хто відправляв його на розстріл, дотепер до належної відповідальності не притягнутий. А суддя, який виносив вирок Рижкову без жодних доказів, буде головним «блюстителем законності» виборчого процесу на нинішніх виборах до Верховної Ради України! Всі прізвища будуть названі поіменно!

Також ви почуєте про долі молодих людей Максима Орлова, Олександра Козлова, Андрія Калитки, засуджених нині відповідно до пожиттєвого, 8 - річного та 12 - річного позбавлення волі, а також мужнього колишнього голови Петриківської райдержадміністрації Петра Лісного, який відбув 15 місяців у СІЗО, начебто, за отримання хабара, якого він у руках ніколи не тримав і це ніким не доведено. Тепер Петро Лісний перейшов у наступ і намагається притягнути до належної відповідальності провокаторів - прокурорів.   

Судово - прокурорській системі в Україні довіряють 5 - 7 відсотків населення! Бо вона веде справжню війну проти свого народу, за яку ніхто не несе належного покарання!

Запрошуються всі, хто постраждав від прокурорсько - суддівської сваволі. Кожну таку людську долю бере під жорсткий контроль громадськість!

Запрошуються усі кандидати у народні депутати України, які готові сказати «Ні» цій антилюдській системі і радикально її змінити, поставити на службу народові.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....