App Store Google Play

ПЖД підтвердила: коли і за скільки ходитиме Хюндай, ніхто не знає

13.09.2012 12:24
Прес-служба Придніпровської залізниці оприлюднила заяву, яка фактично підтверджує інформацію, отриману нами на центральному вокзалі Дніпропетровська раніше.

«Насправді, восени 2012 року заплановано відкрити рух швидкісних пасажирських електропоїздів корейського виробництва «Хюндай» категорії Інтерсіті+ між містами Київ і Дніпропетровськ і зворотно.

Наразі фахівці завершують роботу над складанням графіку руху цих електропоїздів, який би органічно вписався в чинний по Придніпровській залізниці розклад пасажирських поїздів на 2012-2013 рр.

Наближаються до кінця й комплексні роботи на ділянці запровадження швидкісного руху даних електропоїздів П'ятихатки-Стикова - Дніпропетровськ - ремонтно-колійні, будівельно-монтажні, роботи по службах електропостачання, сигналізації й зв'язку та ін.

Передбачається, що швидкісні електропоїзди «Хюндай» замінять на маршруті «Столичні експреси», які відпрацювали тут уже близько десяти років.» - йдеться в заяві.

Таким чином прес-служба підтвердила, що надавати якісну послугу своїм пасажирам ПЖД не в змозі. Адже ані придбати квитки безпосередньо на вокзалі (послуга має надаватися за 45 діб до дати відправлення), ані забронювати через систему електронних квитків Укрзалізниці (на інші напрямки можливо за 90 діб до дня відправлення) на згаданий поїзд за 20 днів до першого рейсу неможливо. Відповідно, всі ділові люди, туристи й просто подорожуючі не можуть планувати свого пересування між двома великими містами. Чи є в цьому обмеження прав громадян - питання.

Водночас Придніпровська залізниця спростовує плани щодо припинення руху інших поїздів столичного напрямку, про які неодноразово заявляли, в тому числі керівники Уряду та Укрзалізниці.

«Нічний пасажирський поїзд №79/80, який користується незмінним попитом у пасажирів і практично завжди 100-відсотково заселений, а також цілорічні й сезонні транзитні потяги на Київ, якими до столиці традиційно добираються тисячі жителів нашого регіону: №84 Маріуполь - Київ, №25 Кисловодськ - Київ, №72 Запоріжжя - Київ, №37 Донецьк - Київ, №12 Сімферополь - Київ, №18 Анапа - Київ, №40 Сімферополь - Київ та інші залишаться на маршруті. У разі стрімкого підвищення попиту пасажирів незмінною залишиться і практика призначення додаткових поїздів» - повідомляє прес-служба ПЖД.

«Розклад руху швидкісних електропоїздів «Хюндай» та вартість квитків на них невдовзі будуть оприлюднені». - запевняють залізничники. Залишається сподіватися, що станеться це не напередодні запуску нових потягів, тож «Пасажири зможуть обирати для своїх подорожей залізницею зручний їм час, поїзд, клас вагона й цінову категорію».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...