App Store Google Play

Гетьман і Салкоч вимагають у міськради законних грошей

13.09.2012 12:03
На черговій, двадцять сьомий, сесії Дніпропетровської міської ради депутати Вадим Гетьман (фракція «Фронт змін») і Олексій Салкоч (фракція «Україна Майбутнього») заявили, що їх позбавили можливості виконувати накази виборців. Про це пише сайт газети «ЛИЦА».

Гроші, які повинна виділяти міськрада на ці потреби, за їх словами, використовуються абсолютно в інших цілях.

«Так вийшло, що протягом 20 років депутати міської ради, яких обрали мешканці якоїсь певної території, виконували їхні накази. Сьогодні незрозуміло, хто виконує накази виборця. З лютого 2012 року я подав запит, до мене звернувся дитячий садок, всього - на 5 800 грн. Для того, аби встановити вікно металопластикове. Запит не розглянуто, руху ніякого немає. Інші питання по депутатським грошам взагалі не вирішуються з початку року. Ніяк. Тобто до мене приходять виборці, я не можу нічого їм відповісти, я не розумію, хто вирішує і куди йдуть ці гроші », - заявив Вадим Гетьман.

Не розуміє, куди йдуть гроші на виконання наказів виборців, і Олексій Салкоч. Депутат запропонував Івану Куліченко провести з цього приводу «інформаційну годину».

«Сьогодні депутати міської ради знають про проблеми, які є на кожному виборчому окрузі: обрізка дерев, ліфти, дахи, двері під'їздів і т.д. Ми звертаємося і пишемо акти. У минулому році у мене був готовий акт, за ним спилювали дерева і по пр. Правди, і в інших місцях, але в межах мого округу.

Сьогодні немає фінансування на виконання наказів. І хотілося б, все-таки, зробити інформаційну годину зі звітом, куди витрачаються сьогодні депутатські гроші. Тому що я гортаю звіти з соціально-економічного розвитку і решти відділів міськвиконкому і бачу, що з депутатських наказів знято 2 млн. на одне, 2 млн. - на інше. Мислимо: зняти з депутатських наказів і віддати на інформаційні дошки!? Але ж є питання комунальні, які потрібно виконувати сьогодні депутатам, які працюють на своїх округах», - повідомив Олексій Салкоч.

Мер Дніпропетровська, в свою чергу, відмовився коментувати заяви обох депутатів.

Газеті «ЛИЦА» зі своїх джерел стало відомо, що деякі депутати міськради від Партії регіонів також не задоволені ситуацією, що склалася. Під тиском керівництва партії, вони змушені були перерахувати зазначені кошти не на ті потреби, про яких їм повідомляли їх виборці на депутатських прийомах, а за наказами, отриманим на зустрічах з виборцями кандидатами від ПР у ВР.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...