App Store Google Play

Гетьман і Салкоч вимагають у міськради законних грошей

13.09.2012 12:03
На черговій, двадцять сьомий, сесії Дніпропетровської міської ради депутати Вадим Гетьман (фракція «Фронт змін») і Олексій Салкоч (фракція «Україна Майбутнього») заявили, що їх позбавили можливості виконувати накази виборців. Про це пише сайт газети «ЛИЦА».

Гроші, які повинна виділяти міськрада на ці потреби, за їх словами, використовуються абсолютно в інших цілях.

«Так вийшло, що протягом 20 років депутати міської ради, яких обрали мешканці якоїсь певної території, виконували їхні накази. Сьогодні незрозуміло, хто виконує накази виборця. З лютого 2012 року я подав запит, до мене звернувся дитячий садок, всього - на 5 800 грн. Для того, аби встановити вікно металопластикове. Запит не розглянуто, руху ніякого немає. Інші питання по депутатським грошам взагалі не вирішуються з початку року. Ніяк. Тобто до мене приходять виборці, я не можу нічого їм відповісти, я не розумію, хто вирішує і куди йдуть ці гроші », - заявив Вадим Гетьман.

Не розуміє, куди йдуть гроші на виконання наказів виборців, і Олексій Салкоч. Депутат запропонував Івану Куліченко провести з цього приводу «інформаційну годину».

«Сьогодні депутати міської ради знають про проблеми, які є на кожному виборчому окрузі: обрізка дерев, ліфти, дахи, двері під'їздів і т.д. Ми звертаємося і пишемо акти. У минулому році у мене був готовий акт, за ним спилювали дерева і по пр. Правди, і в інших місцях, але в межах мого округу.

Сьогодні немає фінансування на виконання наказів. І хотілося б, все-таки, зробити інформаційну годину зі звітом, куди витрачаються сьогодні депутатські гроші. Тому що я гортаю звіти з соціально-економічного розвитку і решти відділів міськвиконкому і бачу, що з депутатських наказів знято 2 млн. на одне, 2 млн. - на інше. Мислимо: зняти з депутатських наказів і віддати на інформаційні дошки!? Але ж є питання комунальні, які потрібно виконувати сьогодні депутатам, які працюють на своїх округах», - повідомив Олексій Салкоч.

Мер Дніпропетровська, в свою чергу, відмовився коментувати заяви обох депутатів.

Газеті «ЛИЦА» зі своїх джерел стало відомо, що деякі депутати міськради від Партії регіонів також не задоволені ситуацією, що склалася. Під тиском керівництва партії, вони змушені були перерахувати зазначені кошти не на ті потреби, про яких їм повідомляли їх виборці на депутатських прийомах, а за наказами, отриманим на зустрічах з виборцями кандидатами від ПР у ВР.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....