App Store Google Play

ДАІ навчає безпеці руху дітей і батьків

12.09.2012 15:31

Перші тижні вересня в навчальних закладах Дніпропетровщини традиційно проводяться Єдині уроки, які присвячені питанням безпеки життєдіяльності школярів та зокрема безпеці на дорозі. Такі профілактичні заходи, які проводить Державтоінспекція, мають стати надійним провідником у довгому, іноді небезпечному, але такому цікавому житті!

На початку нового навчального року у Дніпропетровській школі № 35 пройшов нестандартний конкурс малюнка під гаслом "Дітям - безпечний дорожній рух!". Зранку на подвір'ї школи зібралися творчі групи учнів з кожного класу - від маленьких до великих, аби перетворити площадку закладу на величезне панно, яке присвячено безпеці дорожнього руху.

Першокласники, які тільки починають освоювати шкільні науки, з цікавістю спостерігали за дійством, крокували разом з ЮІРівцями школи по величезній абетці та за допомогою яскравих малюнків вивчали ази Правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорозі.

Недарма учні зранку так старанно малювали, адже вже увечері до школи завітали їх батьки на батьківські збори. Таким чином дітлахи ще раз нагадали дорослим про небезпеку на дорозі та висловили сподівання, що шляхи дитинства будуть безпечними! Адже, найчастіше винуватцями дорожньо-транспортних пригод, в які потрапляють діти є дорослі. Батьки перевозять дітей в особистому транспорті та не завжди забезпечують їм безпеку під час руху. Водії порушують правила дорожнього руху та не враховують, що на дорозі раптово може з'явитись ! маленький пішохід.

Щоб нагадати батькам, багато хто з яких є водіями, про відповідальність на дорозі, співробітники Державтоінспекції окрім дітей проводять роботу ще і з їх батьками на батьківських зборах.

Адміністрація навчальних закладів охоче запрошує співробітників ДАІ на батьківські збори щоб вони професійно та авторитетно, як кажуть, з перших вуст, розповіли про небезпеку на дорозі, адже кому як ні ДАІ, майже кожного дня приходиться зустрічатися з наслідками неповаги до законів дороги.

Дитина вчиться законам вулиці з перших кроків, а приклад та першій досвід отримує дивлячись на батьків та інших дорослих. Тож, дитина поводиться на вулиці таким же чином як звикла бачити з дитинства, саме батьківський приклад вчить дисциплінованій поведінці або, навпаки, дитина починає не зважати правила руху.

У ДАІ Дніпропетровщини сподіваються, що таки зустрічі залишать слід в свідомості дітлахів та дорослих, а вересневі уроки не залишаться без уваги, кожного дня, крокуючи по рідному місту діти будуть користатися порадами Державтоінспекції та неухильно виконувати Правила дорожнього руху аби не потрапити в біду.

(за інформацією прес-служби ДАІ Дніпропетровської області)

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....