App Store Google Play

Статистика ДАІ: увечері п’ятниці кинув у дворі «Жигуль» - забудь!

11.09.2012 13:07

За 8 місяців 2012 року на території Дніпропетровської області зареєстровано 320 злочинів пов'язаних з незаконними заволодіннями транспортними засобами, розкрито 206.

За результатами проведеного аналізу на території області найбільша кількість злочинів даного виду за днем тижня відбувається у п'ятницю (27%), за часом доби з 20.00 до 24.00 год. (41%), за місцем скоєння від будинків (53%).

Згідно аналізу злочинних посягань на АМТ, основна частина викрадених транспортних засобів становлять автомобілі вітчизняного виробництва.

Найбільш затребуваним в українських викрадачів залишаються ВАЗи (викрадено 108 автомобілів в області, частіше ніж усі решту разом!), на другому місці - Daewoo (18 авто), на третьому Москвич (17). Далі ЗАЗ (14 авто), Chevrolet, ГАЗ (8), Kia, (6), Opel, Toyota (5), Лексус (4), Skoda (4), Mitsubishi (3), Mazda, Ford, Hyundai, Fiat, Mitsubishi (3), Audi, Peugeot, Nissan, Alfa Romeo, УАЗ, ЛУАЗ, Seat, Зил, Subaru, Citroen, Cadillac, Chery, Faw (по 1 авто).

Підрозділами Державтоінспекції проводиться комплекс заходів з профілактики та розкриття незаконних заволодінь.

Так, особовим складом підрозділів Державтоінспекції перевірено 411 автостоянок, 191 СТО, 142 ГБК, 93 місця розукомплектування автомобілів на яких займаються рихтуванням та фарбуванням автомобілів.

Під час проведення цих відпрацювань виявлено 55 автомобілів з перебитими вузлами та агрегатами, 164 автомобілі, які значаться в базі контрольного АМТ УДАІ ГУМВС в області та 10 автомобілів, які перебувають на території України з порушенням митного законодавства.

Але, треба зазначити, що захист автомобілів - це особиста справа автовласників, значно легше запобігти скоєнню злочину, ніж його розкрити. Тому Державтоінспекція радить:

- придбавши автомобіль, завчасно потурбуйтеся про його обладнання протиугінною сигналізацією та маркуванням.

- зберігайте свої автівки на автостоянках, що охороняються, або в гаражі, не залишайте без охорони на ніч автомобілі у дворах чи вздовж узбіч;

- не залишайте автомобіль навіть на дуже короткий термін відчиненим, без увімкненої сигналізації.

- не варто залишати в автомобілі на видному місці цінні речі та ніколи не залишайте в автомобілі водійські документи та документи на авто.

- не варто зупинятися вночі на трасах, особливо в безлюдному місці, зупиняйтеся лише на стаціонарних постах ДАІ або коли зупиняють вас в освітленому місці співробітники міліції повністю екіпіровані на службовому транспорті;

- не користуйтесь послугами сумнівних СТО, не залишайте свої автомобілі з ключами малознайомим майстрам чи співробітникам автостоянок та автомийок, особливо на ніч.

Пам'ятайте ! Угон краще попередити ніж потім шукати пропажу та сподіватись на правоохоронців чи удачу, або щасливий випадок. Якщо Вас таки спіткало лихо, негайно дзвоніть в міліцію за телефонами чергових частин ДАІ 744-71-70, 744-42-35 або 102.

Головний помічник правоохоронців - оперативність. Не треба займатися пошуками самостійно, це навряд чи принесе бажаного результату. Якомога швидше необхідно повідомити про те, що трапилось в найближче відділення міліції. Своєчасне звернення в органи внутрішніх справ дозволить здійснити пошук "по гарячих слідах", який є найбільш ефективним при розкритті даного виду злочину. У більшості випадків знаходяться ті транспортні засоби, про викрадення яких повідомляється терміново.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....