App Store Google Play

Загадкова смерть офіцера: його вбив шматок металу, який взявся нізвідки

07.09.2012 15:48
Точні причини загибелі 24-річного лейтенанта під час навчань на території військового полігону на Дніпропетровщині поки невідомі.

Про це заявив заступник прокурора Дніпропетровська з нагляду за дотриманням закону у військовій сфері Вадим Аракелян, повідомляє кореспондент ТСН.

Він зазначив, що у прокуратурі надзвичайно здивовані - вони не пригадують смерті військового за таких дивних обставин.

Бо за наявними даними навчання на полігоні проходили без порушень. Лейтенант не був на лінії вогню - він, як і вимагають правила, стояв за 2 метри праворуч від гранатомета, з якого стріляв солдат. Солдат вистрілив по команді, граната полетіла за запланованою траєкторією і вибухнула там, де і мала.

А за секунду по тому лейтенант впав. Він був у касці, але вона його не врятувала. 3-сантиметровий шматок металу влучив йому у скроню. Лікарі нічого не змогли вдіяти.

Наразі експертиза з'ясовує, що це був за шматок металу. Це міг бути осколок від гранати чи деталь самого гранатомета, який, до речі, був випущений у 1970 році.

Кримінальну справу поки що не порушували. Зараз все вказує на нещасний випадок. Якщо ж з'ясується, що метал - це шматок від гранатомета, може бути порушена справа за статтею "службове недбальство".

Раніше ЗМІ із посиланням на місцевих жителів повідомляли, що військовослужбовець отримав смертельне поранення в обличчя осколком від вибуху гранати, випущеної з гранатомета.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...