App Store Google Play

Павло Хазан: ВРУ прийняла антинародне рішення

07.09.2012 17:22
Вчора Верховна Рада України прийняла Проект Закону «Про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків №3 та №4 на Хмельницькій атомній електростанції». За цей законопроект проголосувало 253 депутати.

Павло Хазан, український представник в Європейській Зеленій Партії, голова Дніпропетровської обласної організації Партії Зелених України, коментуючи цю подію, заявив, що таке рішення зелені однозначно оцінюють, як зраду інтересів України.

«Це створює серйозну проблему для держави в цілому, її національного суверенітету, екологічної і економічної безпеки. Цим рішенням продажні депутати ставлять Україну в залежність передусім від «Росатома». І, в той же час, громадяни України будуть вимушені платити зі своєї кишені за цей економічно невигідний і небезпечний проект, вартість якого за офіційними даними 33 млрд. грн.," - відзначив Павло Хазан. - "Більше того, це рішення є демонстрацією повного ігнорування думки експертів і громадськості, які одностайно заявили - ні будівництву ХАЭС."

Так званий «блок третьої генерації» ще не побудований і не випробуваний в жодній країні світу. Це жахливий експеримент, який хочуть поставити на українцях, адже основа будівництва - це конструкція, яка простояла незаконсервованою з 1986 року, коли сталася Чорнобильська катастрофа. На кожному енергоблоці розміщуватиметься реакторна установка типу ВВЕР- 1000/В-392 номінальною тепловою потужністю 3012 МВт.

"У всьому світі прогресивна спільнота дійшла єдиного висновку - атомна енергетика найдорожча і найнебезпечніша. Після Чорнобиля і Фукусіми ні в кого не залишилося сумнівів, що використання «мирного атому» - це жахлива і трагічна помилка в історії людства, яка вже коштувала життів і здоров'я мільйонів людей. Замість того, щоб будувати плани по раціональному енергоспоживанню і енергозбереженню, впровадженню поновлюваних джерел енергії, Україна робить крок на 30 років назад.

Приймати подібні безвідповідальні рішення - це злочин перед українським народом. Україні необхідно спільно з іншими європейськими країнами припинити нарощування потужностей атомних електростанцій і відмовитися взагалі від будівництва нових АЕС», - прокоментував Павло Хазан.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...