App Store Google Play

Міністр Грищенко у Дніпропетровську "пускає хвилі" разом з губернатором

07.09.2012 13:34

Олександр Вілкул та Костянтин Грищенко відкрили міжнародний бізнес-форум «Інвестиційна хвиля 2012», який проходить на Дніпропетровщині

Форум проходить з ініціативи губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула за участі Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка. Мета форуму - розкриття інвестиційного потенціалу України та Дніпропетровщини, презентація реальних пропозицій щодо інвестування в  Дніпропетровський регіон та встановлення прямих ділових контактів між бізнес-структурами Дніпропетровської області й бізнес-структурами інших країн Європи й світу.

У форумі беруть представники дипломатичного корпусу України та держав-учасників форуму, представники іноземних та українських банків, інвестиційних фондів, приватних інвесторів, експерти з інвестицій, представники міжнародних організацій (Європейської Бізнес Асоціації, Місії ЄС в Україні, Комітету Регіонів ЄС), представники міжнародних аудиторсько-консалтингових компаній  PricewaterhouseCoopers, Deloitte and Touche USC, KPMG LIMITED, BDO International Limited, Регіональні інвестиційні агентства Дніпропетровської області та країн Європи, Регіональні компанії в галузях будівництва, металургії, сільського господарства, хімічної промисловості, банківських послуг, машинобудування, міжнародні компанії.

«На сьогодні кожен шостий долар іноземних інвестицій, які вкладено в Україну, вкладений в Дніпропетровську область. Прямі інвестиції в наш регіон здійснюють двадцять сім країн. Наразі їх загальний обсяг 8,2 млрд доларів США, з яких 1,2 млрд доларів було залучено впродовж останніх двох років в умовах світової фінансової кризи, що триває. Це означає, що Дніпропетровщині й Україні довіряють. Інвесторам тут вигідно робити бізнес. Переконаний, що наш форум стане майданчиком для предметного діалогу щодо розширення інвестиційної співпраці», - сказав Олександр Вілкул.

Він підкреслив, що в Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства, яке створене обласною владою, є цілий пакет напрацьованих інвестиційних пропозицій в яких зацікавлена Дніпропетровська область. Загальний обсяг цих пропозицій - 1,8 млрд доларів США.

Бізнес-форум «Інвестиційна хвиля 2012» є складовою потужної комплексної програми Дніпропетровської області з презентації інвестиційного потенціалу регіону та України. Такі презентації відбуваються на провідних інвестиційних майданчиках світу. У рамках цієї програми залучаються провідні міжнародні експерти для спілкування з великими інвестиційними компаніями щодо перспектив розвитку та питань, які необхідно вирішити для покращення інвестиційного клімату.

Активізація економічних контактів між регіонами України та ЄС, взаємодія бізнес-еліт сприятиме поступовому входженню України в Європейський економічний простір. Таку думку висловив на відкритті форуму Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

«МЗС суттєво активізувало співробітництво з регіонами нашої країни в зовнішньоекономічній сфері. Ця робота має декілька напрямів - від поширення інформації про українські регіони до надання конкретної допомоги при укладенні угод про міжрегіональну співпрацю між адміністративними одиницями України та інших країн» - сказав Костянтин Грищенко.

Міністр закордонних справ України додав, що одним з пріоритетних напрямків економічної діяльності МЗС є просування вітчизняної продукції на зовнішні ринки, пошук потенційних бізнес-партнерів та інвесторів для українських підприємств. При цьому він відзначив, що саме співробітництво на рівні бізнесу, реалізація спільних інвестиційних проектів  дозволяє державі розуміти проблеми, з якими стикається бізнес, наближати стандарти ведення бізнесу в Україні до європейських.

«Сьогодні саме здатність регіональної влади разом із центральною гарантувати сприятливі умови для інвестора на тривалий період є передумовою, щоб на Дніпропетровщину продовжували надходити великі інвестиції. Це і є поступова інтеграція до ЄС» - резюмував Міністр.

У рамках форуму розглядаються теми:

  • Переваги ведення бізнесу в Україні та Дніпропетровській області
  • Інвестиції в Україну. Ризики. можливості
  • Юридичні аспекти бізнесу в Україні
  • Інвестиційні пропозиції бізнесу Дніпропетровській області
  • Підтримка реалізації проектів бізнесу DIA
  • Міжнародні стандарти підготовки інвестиційних проектів та пропозицій. Формат комунікацій «Бізнес - Інвестор»

Організатором форуму «Інвестиційна хвиля 2012» виступили Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство (DIA) за підтримки провідних міжнародних аудиторсько-консалтингових компаній PricewaterhouseCoopers і Deloitte and Touche USC.

Загалом у форумі беруть участь 90 українських та іноземних компаній і організацій. Серед українських компаній-учасників: ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», Компанія «Інтерпайп», DTEK, Гірничодобувний дивізіон ТОВ «Метінвест Холдинг», ПАТ «Констар», Холдинг «Агро-Союз», АТ «НВО «Созидатель»ПрАТ з ІІ «ДОЕЗ» (ТМ «Олейна»), ВО Південний машинобудівний завод ім.А.М.Макарова. Серед європейських компаній-учасників: Globe Ukraine Ltd. / Globe International Holdings S. A., Jokey Plastik Blachownia Sp. z o.o. (Польща), ETVie Energy Transfer Vienna GmbH (Австрія), ТОВ «Укргласс» / Glas Trösch Holding AG (Швейцарія), ТОВ «Екотехнік Україна» / EKOTECHNIK Czech (Чехія), M.A.D. Developing Agricultural Projects LTD.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....