App Store Google Play

УНП делегувала в ОВК шлак, але вже «виправилася»

06.09.2012 17:32

З неофіційних джерел, за заміну члена окружної комісії на того, який підконтрольний замовникові (партії, конкретному кандидату), сплачують до 10 тис. у.о., за голову ОВК - 20 тис. у.о. Всього на заміні своїх делегатів в ОВК на «слухняних» певній політичній силі «суб'єкт подання» може заробити мільйони доларів. Так, хтось в керівництві УНП на продажі місць в ОВК міг би збагатитися на 1,8 млн у.о.

За роз'ясненнями кореспондент газети «ЛИЦА» звернувся до місцевої організації Української народної партії.

Голова Дніпропетровської обласної організації УНП Анатолій Сокоринський розповів «те, що знає про процес заміни партією членів ОВК як керівник облорганізації».

«Зараз йдуть певні заміни членів комісій окружних», - прокоментував Сокоринський.

За його словами, цей процес пов'язаний з недостатнім досвідом заявлених раніше членів окружкомів.

«Упевнений, коли набирали (набирав суб'єкт виборчого процесу, Українська народна партія - авт.) всіх членів комісій, не завжди був врахований професійний досвід і їх можливість працювати», - сказав Анатолій Васильович.

Крім того, причину набору «неякісних» для партії кадрів Сокоринський бачить в поспіху при підготовці до виборів. «Будуть інші члени комісій, тому що воно швидко робилося, ми довго «розгойдувалися» у підготовці до виборів. А коли кинулися, тоді зрозуміли, що потрібно було брати людей тих, які ... ну дуже багато у нас було людей такого віку, вже літнього. На цьому етап вони ж працювати просто не змогли б, а по напрузі виборчого процесу вона (ситуація - авт.) дуже складна і неоднозначна. Тому було прийнято рішення, в центрі (центральному штабі УНП - авт.), оновити список, - повідомив глава обласної організації Української народної партії. - А кого там ще поміняли, я не знаю. Я ж всіх людей не знаю по області ».

За його словами, заміна членів окружкомів відбувається лише в 29 і 39 виборчих округах.

Однак на офіційному сайті Центральної виборчої комісії, в постанові про дострокове припинення повноважень члена комісії від 1 вересня 2012 № 709 йдеться про те, що, у зв'язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб'єктом, за поданням якого кандидатура такого члена була включена до складу виборчої комісії, Українська народна партія провела заміну на округах в Дніпропетровській області № № 25, 26, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 40.

Нагадаємо, 7 липня 2012 року було оголошено про злиття Української народної партії та партії "Наша Україна" під загальним гаслом "Партія Майдану".

Від Дніпрограду: Вочевидь, ветерану боротьби за незалежність, мову й розбудову державності забули повідомити, що його партію «злито». Найвірогідніше - тою самою людиною, з ім'ям якої на устах активісти УНП мерзли на майданах у 2004 році. Принаймні, серед осіб, які заведені центральним штабом замість «людей похилого віку», поданих Сокоринським, як мінімум троє балотувалися від Партії регіонів на останніх місцевих виборах у 2010 році.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...