App Store Google Play

Ще один громадський контроль за чесністю виборів розпочнеться 10 вересня

06.09.2012 17:52
Виконуючи задекларовані принципи щодо забезпечення інформування громадськості та забезпечення контролю за відкритим та прозорим перебігом виборчої кампанії, громадський рух «За чесні вибори!» відкриває «гарячу» телефонну лінію для виборців та Інтернет-сайт.

Зателефонувавши з 10 вересня з 10 до 17 години в робочі дні за номером (056) 745-15-47 громадяни можуть повідомити про факти чи події, які можуть бути порушеннями виборчого процесу. Повідомлення чи запитання з питань виборчого законодавства з 7 вересня можна також надіслати за допомогою сайту http://www.chesnivibori.org.ua/.  На сайті також громадський рух «За чесні вибори!» буде публікувати інформацію з правових питань, що турбують виборців. 

Як зазначив координатор громадського руху «За чесні вибори!» Олексій Лазько, збір  інформації безпосередньо від громадян та її ретельний аналіз дозволить отримувати об'єктивну  картину перебігу кампанії та дій кандидатів на виборах до Верховної Ради України.

«Громадський рух «За чесні вибори!» виступає за відкритість та прозорість виборчої кампанії. Об'єктивній оцінці та думці виборців можуть перешкоджати чисельні інтерпретації подій та фактів, які створюють політичні опоненти чи організації, які із ними співпрацюють. Ми, як об'єднання непартійних та неполітичних громадських організацій, - маємо на меті  підвищити рівень обізнаності громадян, яка дозволить зробити їм свідомий та вільний політичний вибір. Гаряча лінія та сайт Громадського руху «За чесні вибори!» - це можливість для виборців стати учасниками громадського контролю за чесністю виборів. Аналіз отриманих звернень громадян дозволить публічно обговорювати і давати об'єктивні відповіді на питання, які дійсно хвилюють виборців», - зазначив Олексій Лазько.

Оператор «Гарячої лінії» буде фіксувати повідомлення громадян з питань перебігу виборчої кампанії, їх запитання, які потім будуть передаватися юристам-фахівцям. Після  ретельного аналізу та правової експертизи  громадський рух «За чесні вибори!» готуватиме аналітичні матеріали, які оприлюднюватимуться на сайті та у ЗМІ.

Також у рамках співпраці із  Комітетом виборців України (КВУ), громадський рух «За чесні вибори!» та КВУ будуть обмінюватись отриманою інформацією щодо перебігу виборчої кампанії на Дніпропетровщині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...