App Store Google Play

Ще один громадський контроль за чесністю виборів розпочнеться 10 вересня

06.09.2012 17:52
Виконуючи задекларовані принципи щодо забезпечення інформування громадськості та забезпечення контролю за відкритим та прозорим перебігом виборчої кампанії, громадський рух «За чесні вибори!» відкриває «гарячу» телефонну лінію для виборців та Інтернет-сайт.

Зателефонувавши з 10 вересня з 10 до 17 години в робочі дні за номером (056) 745-15-47 громадяни можуть повідомити про факти чи події, які можуть бути порушеннями виборчого процесу. Повідомлення чи запитання з питань виборчого законодавства з 7 вересня можна також надіслати за допомогою сайту http://www.chesnivibori.org.ua/.  На сайті також громадський рух «За чесні вибори!» буде публікувати інформацію з правових питань, що турбують виборців. 

Як зазначив координатор громадського руху «За чесні вибори!» Олексій Лазько, збір  інформації безпосередньо від громадян та її ретельний аналіз дозволить отримувати об'єктивну  картину перебігу кампанії та дій кандидатів на виборах до Верховної Ради України.

«Громадський рух «За чесні вибори!» виступає за відкритість та прозорість виборчої кампанії. Об'єктивній оцінці та думці виборців можуть перешкоджати чисельні інтерпретації подій та фактів, які створюють політичні опоненти чи організації, які із ними співпрацюють. Ми, як об'єднання непартійних та неполітичних громадських організацій, - маємо на меті  підвищити рівень обізнаності громадян, яка дозволить зробити їм свідомий та вільний політичний вибір. Гаряча лінія та сайт Громадського руху «За чесні вибори!» - це можливість для виборців стати учасниками громадського контролю за чесністю виборів. Аналіз отриманих звернень громадян дозволить публічно обговорювати і давати об'єктивні відповіді на питання, які дійсно хвилюють виборців», - зазначив Олексій Лазько.

Оператор «Гарячої лінії» буде фіксувати повідомлення громадян з питань перебігу виборчої кампанії, їх запитання, які потім будуть передаватися юристам-фахівцям. Після  ретельного аналізу та правової експертизи  громадський рух «За чесні вибори!» готуватиме аналітичні матеріали, які оприлюднюватимуться на сайті та у ЗМІ.

Також у рамках співпраці із  Комітетом виборців України (КВУ), громадський рух «За чесні вибори!» та КВУ будуть обмінюватись отриманою інформацією щодо перебігу виборчої кампанії на Дніпропетровщині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...