App Store Google Play

«Подарунок» ахметівської фірми коштував бюджету майже 4 млн

06.09.2012 12:49

Управління благоустрою та житлової політики Криворізького міськвиконкому Дніпропетровської області 31 серпня за результатами тендерів уклало низку угод з ТОВ «Крост» на придбання обладнання та будівельних робіт по створенню павільйону «Квітковий годинник» на загальну суму 3,76 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Будівельні роботи коштують 1,29 млн грн., устаткування для автоматичного оброблення інформації - 1,81 млн грн., обладнання для відтворення 3D-зображення всередині павільйону - 0,65 млн грн. Ще 13 тис грн. коштують протикрадіжні ворота для павільйону.

Закупівля здійснена коштом міського бюджету.

«Квітковий годинник» поряд з будівлею міськвиконкому було урочисто відкрито до Дня Незалежності. Місцеві ЗМІ повідомили, що цей об'єкт діаметром 22 метри є найбільшим в світі, а також те, що павільйон є подарунком місту від компанії «Метінвест».

«Квітковий годинник, які компанія Метінвест дарує криворіжцям - красиве, унікальна споруда, аналогів якому немає в світі. Упевнений, що вони стануть новим символом нашого міста», - зазначив директор Гірничорудного дивізіону Групи Метінвест Микола Іщенко.

В урочистому відкритті «Квіткового годиннику» окрім представників брали участь губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул, який раніше працював в структурах «Метінвесту» Ріната Ахметова, та батько губернатора Юрій Вілкул, який є мером Кривого Рогу.

Управління благоустрою Криворізького міськвиконкому прийняло на баланс павільйон ще в вересні минулого року від «Інгулецького горно-збагачувального комбінату» Ахметова. Балансова вартість тоді була визначена у розмірі 2,57 млн грн.

ТОВ «Крост», якому було замовлено роботи і постачання обладнання на 3,76 млн грн., засновано криворізькими підприємцями Ольгою і Ігорем Бабенками.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....