App Store Google Play

У кількох великих містах України банки взагалі призупинили продаж долару

05.09.2012 17:59
У Чернівцях та Дніпропетровську більшість банків ввели обмеження на продаж готівкового долара. Про це повідомляє видання УНН.

Так, за словами кореспондента із Чернівців, ще вчора, 4 вересня, продаж американської валюти у місті обмежив "Ощадбанк", а вже сьогодні практично неможливо купити готівковий долар і в інших банках.

При цьому кореспондент УНН зазначає, що у Чернівцях діє потужний валютний тіньовий ринок, де американський долар вже зранку коштував 8,30 грн./дол. Це пов'язано із специфікою регіональної економіки: близькістю кордону з іншими країнами і відповідно інтенсивним розвитком торгівлі та сфери обслуговування.

Як повідомляє інший власний кореспондент УНН, подібна ситуація щодо неможливісті придбати готівковий долар у вільному доступі склалася і в Дніпропетровську.

Нагадаємо, відсьогодні у кількох відомих українських банках діє внутрішнє розпорядження, яким обмежується сума продажу американської валюти в руки одній особі. Про це повідомив керівник профільного департаменту одного з найбільших банків України.

Зокрема, за словами співрозмовника, який попросив не називати його ім'я, через здешевлення гривні 4 вересня і відповідно великий попит на американський долар серед клієнтів, довелося застосувати внутрішні стабілізаційні механізми.

При цьому співрозмовник зауважив, що вже добу існує певна паніка серед клієнтів і звісно, це може призвести до спекуляцій на "чорному" ринку обміну валют.
Проте подібні обмеження ввели не всі українські банки.

Зокрема, кореспондент УНН у центрі Києва звертався до кількох відділень різних банків з наміром придбати 500 чи 1000 американських доларів, на що всюди отримав ствердну відповідь.

Зазначимо, що сьогодні  на валютному міжбанківському ринку долари продає тільки "Ощадбанк". 

Нагадаємо, у вівторок, 4 вересня, котирування на міжбанківському валютному ринку по гривні знизилися до більш ніж дворічного мінімуму та ринок закрився на рівні 8,19-8,21 грн / дол.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....