App Store Google Play

Щоденник за твій рахунок!

05.09.2012 14:37

1 вересня - святковий день для мільйонів першачків по всій країні. Цього року свято Першого дзвоника припало на суботу. Емоції громади були не однозначними. Одні засмутилися з цього приводу, інші сприйняли цей факт більш спокійно. Для багатьох батьків, це ще один привід провести трохи часу зі своїми дітьми.

До свята вирішили долучитися і місцеві можновладці  в особі голови Дніпропетровської облдержадміністрації, Олександра Вілкула, що любить себе називати «губернатором» (хоча цієї посади не існує в класифікації державної служби України). На святковій лінійці всім учням УВК №66 були вручені щоденники. Здавалося б, що в цьому поганого? На перший погляд нічого. Проте, коли задуматися за чий кошт були надруковані ці подарунки дітям, то стає вже не так радісно. До того ж, свідомі батьки вже придбали цю необхідну для школяра річ. Тож, подарунок виявляється не таким вже необхідним, як могло здатися. Дякувати Богу, вчителька дозволила користуватися тим щоденником, який дитині більше сподобався.

Щодо змістовного наповнення самого щоденника. На першій сторінці ми можемо побачити державні символи України: герб, гімн, прапор і... Президента України В. Ф. Януковича.

Далі, на кожній сторінці щоденника в рубриці «Видатні постаті Дніпропетровщини» зображені фото та коротка замітка про доволі суперечливих особистостей: Брежнев Л.І., Родзянко М.В., Блаватська О.П., Щербицький О.В., Кобзон Й.Д. та інші.

Підпис: «Водночас з його ім'ям пов'язано посилення русифікації України, переслідування українських дисидентів».

В руслі останніх подій виникає питання: чи можливе повторення історії? Чи історія вже повторюється? Чи нас тільки готують для цього?

Чи просто влада намагається привчити дітей з малечку, що іноземна мова пріорітетніша, ніж державна?

Без сумніву, місцева влада намагається розвивати серед школярів «почуття регіоналізму».

На останніх же сторінках щоденнику докладно описуються сумнівні досягнення влади. Діти повинні про це знати, хоч їм це і не цікаво. Діти повинні пишатися тим, що живуть в еру прогресу, хоч він до них ще не дійшов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...