App Store Google Play

АМКУ нічого не "накопав" на "triolan"

05.09.2012 16:49

Дніпропетровське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України завершує розслідування щодо ТОВ «Дніпропетровські цифрові комунікації», яке працює під торговельною маркою «triolan».

Про це повідомили у прес-службі відомства. нагадаємо, справа щодо оператора кабельного телебачення порушена за ознаками вчинення порушення у вигляді зловживання монопольним становищем шляхом встановлення завищених цін на програмну послугу.

У квітні цього року Дніпропетровське відділення Комітету оштрафувало ТОВ «Дніпропетровські цифрові комунікації» на 68 тис. грн за неподання інформації, необхідної для розслідування. Штраф до державного бюджету сплачено.

Як відомо, у 2010 році на підставі звернення Всеукраїнської асоціації операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж Комітет провів дослідження суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність під торговельною маркою «triolan» на предмет дотримання вимог конкуренційного законодавства.

Зокрема, у зазначеному зверненні йшлося про те, що послуги торговельної марки «triolan» надаються на рівні, що є нижчим собівартості.

Органи Комітету дослідили діяльність ТОВ «Донецькі цифрові комунікації» (м. Донецьк), ТОВ «Цифрові комунікації Сімферополя» (м. Сімферополь), ТОВ «Дніпропетровські цифрові комунікації» (м. Дніпропетровськ), ТОВ «Запорізькі цифрові комунікації» (м. Запоріжжя), ТОВ «Луганські цифрові комунікації» (м. Луганськ), ТОВ «Одеські цифрові комунікації» (м. Одеса), ТОВ «ПКТ-система» (м. Полтава), ТОВ «Березка-Телесистема», ТОВ «ІТ.Сервіс», ТОВ «ТРК «Епсилон ТБ» і ТОВ «Базис» (м. Харків), що здійснюють діяльність під торговельною маркою «triolan».

До цього дослідження були залучені Дніпропетровське, Запорізьке, Луганське, Одеське, Полтавське, Харківське обласні, Київське міське територіальні відділення Комітету та територіальне відділення у Автономній Республіці Крим.

За результатами дослідження, Харківське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ТОВ «Прес-центр» на 17 тис. грн за подання недостовірної інформації на вимогу органу Комітету; Київське міське територіальне відділення Комітету оштрафувало ТОВ «Юнікаст Інвест» на 17 тис. грн за подання недостовірної інформації на вимогу органу Комітету; Луганське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ТОВ «Луганські цифрові комунікації» на 3 тис. грн за подання недостовірної інформації на вимогу органу Комітету.

За інформацією Донецького, Запорізького, Одеського, Полтавського обласних та територіального відділення у Автономній Республіці Крим ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність під торговельною маркою «triolan», не виявлено.

У 2011-2012  роках центральний апарат Комітету не проводив подібних досліджень

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....