App Store Google Play

ДАІ виховує городян за допомогою плазми

03.09.2012 13:27

Упродовж серпня 2012 року на Дніпропетровщині проходив місячник безпеки дорожнього руху. Захід відбувається щороку, втім цьогоріч, за повідомленням прес-служби ОДА, він проходив за дорученням Олександра Вілкула.

Традиційно, упродовж місячника 30 мобільних груп, що складалися з працівників ДАІ, приділяли максимум уваги профілактиці грубих порушень на дорозі, попередженню дитячого травматизму та модернізації дорожньої інфраструктури - відновленню розмітки, встановленню дорожніх знаків, світлофорів зі звуковими пристроями та таймерами зворотного відліку часу, перевірка дорожнього руху на залізничних переїздах, а також безпеки пасажирських та вантажних перевезень тощо.

Відтак, на круглому столі за підсумками місячника ДАІ звітувало, про проведене обстеження під'їзних шляхів до навчальних закладів, перевірку наявності дорожньої розмітки, дорожніх знаків, світлофорів та так званих «лежачих поліцейських» - їх в області 248.
Для профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму в навчальних закладах області була проведена виховна, профілактична, методична робота щодо безпеки та дотримання правил дорожнього руху.

Загалом, у серпні в регіоні встановлено 212 дорожніх знаків, відремонтовано близько 6 тис кв. м доріг, нанесено близько 323 км дорожньої розмітки, модернізовано (обладнано звуковими пристроями та таймерами зворотного відліку часу) 91 світлофорний об'єкт.

Ще одним методом виховання свідомих городян стало курсування спеціальних автомобілів зі встановленими на них плазмовими телевізорами, на яких транслюються сюжети з безпеки дорожнього руху.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....