App Store Google Play

Яценюк замість йти до Кісельова приїде у Дніпропетровськ

31.08.2012 09:43

Голова Ради Об'єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк 31 серпня та 1 вересня перебуватиме в Дніпропетровську та Запоріжжі, де в нього заплановані багатотисячні мітинги. Через це він не зможе взяти участь у програмі «Велика політика» на телеканалі ІНТЕР.

Центральний штаб Об'єднаної опозиції в четвер, 30 серпня отримав запрошення для Арсенія Яценюка на ефір «Великої політики» 31 серпня.

У відповіді на це запрошення від імені прес-служби штабу Об'єднаної опозиції зазначається, що «на відміну від запрошення Сергію Тігіпку, запрошення Яценюку надійшло занадто пізно - за день до ефіру». «І це вже не вперше у практиці наших відносин із Вашою програмою.

Нагадаємо, що востаннє Арсеній Яценюк брав участь в ефірі програми «Велика політика з Євгенієм Кисельовим» на телеканалі «Інтер» понад два роки тому - 14 травня 2010 року.

Тричі протягом травня-червня 2012 року «Велика політика» за участі Арсенія Яценюка зривалася безпосередньо перед ефіром за ініціативи редакції програми. Зокрема, 18 травня редакція послалася на зміну теми програми, а 29 червня приводом зриву ефіру в останній момент став показ фільму», - йдеться в листі на ім'я ведучого програми Євгена Кисельова.

«Слід зазначити, що у зв'язку з активною фазою виборчої кампанії графік Арсенія Яценюка розписаний дуже щільно. На 31 серпня і 1 вересня у голови Ради Об'єднаної опозиції «Батьківщина» заплановані багатотисячні мітинги в Дніпропетровську та Запоріжжі з прямою трансляцією в регіональних ефірах.

З початку цього тижня іде анонсування цих мітингів. Скасувати їх означало би виявити неповагу до людей, яких запросили і які вже планують взяти участь в цих мітингах», - йдеться у листі.

«З огляду на це ми пропонуємо перенести дебати за участі Арсенія Яценюка. Ми будемо вдячні Вам за надсилання запрошень за 5 днів до ефіру для того, щоб голова Ради Об'єднаної опозиції «Батьківщина» міг спланувати свій графік не на шкоду зустрічам із людьми», - зазначається в листі.

Розуміючи стислі терміни, в які редакції потрібно буде знайти опонента для пана Тігіпка, Об'єднана опозиція пропонує на програму «Велика політика» 31 серпня Анатолія Гриценка (№3 у виборчому списку «Батьківщини») або Олександру Кужель (№22).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...