App Store Google Play

Верховний суд заборонить Партію регіонів, як колись комуністів?

31.08.2012 16:17
Координатор громадської ініціативи «Оновлення країни» Андрій Левус звернувся до Генеральної прокуратури України та Міністерства юстиції України з вимогою внести до Верховного суду України подання про заборону Партії регіонів - організації, яка своєю діяльністю порушує Закон України «Про політичні партії в Україні» та Конституцію України.

Він нагадав, що Закон України про партії чітко прописує підстави, на основі яких потрібно забороняти діяльність політичних партій.

«Партію регіонів треба заборонити, адже саме її представники ініціювали продовження базування Чорноморського флоту Російської Федерації на українській території, регіонали намагаються здати Росії газотранспортну систему, ініціативи чільних регіоналів щодо вступу України до Митного союзу та ЄврАзЕс, спрямовані на ліквідацію незалежності України, порушення суверенітету і територіальної цілісності, а також підривають безпеку держави», - доводить громадський діяч.

Крім того, на переконання Левуса, прийняття силами регіоналів закону про засади мовної політики призводить до розпалювання міжетнічної ворожнечі.

Також, на його думку, посягання на права і свободи громадян стало нормою для усіх регіоналів - згортається свобода слова, нищиться право на мирні зібрання, через застосування адміністративного ресурсу, зосередженого в руках регіоналів, в громадян забирають право бути обраним та обирати, в наслідок прийняття податкового кодексу та т.зв. пенсійної реформи соціальні та економічні права українців зазнали нищівного удару.

Незаконне продовження повноважень діючої Верховної Ради України, скасування підконтрольним ПР КСУ змін до Конституції 2004 року, узаконення «тушок» під час змін до регламенту, постійне ігнорування норми про особисте голосування - все це, на переконання громадського активіста, підпадає під положення про незаконне захоплення державної влади, яке здійснила ПР.

«Таким чином є усі підстави заборонити Партію регіонів як організацію, яка своєю діяльністю порушує Закон України «Про політичні партії в Україні» та Конституцію України», - наголосив Андрій Левус.

Він підкреслив: «Свідомий того, що і Мінюст, і Прокуратура, і Верховний суд, який має прийняти остаточне рішення, є структурними підрозділами Партії регіонів. Однак процес ліквідації цієї суспільно небезпечної організації необхідно розпочинати негайно силами громадськості».

Андрій Левус також заявив про створення Громадської комісії по забороні діяльності ПР.

«Розпочнемо з формування доказової бази, яка нам знадобиться, як і для заборони ПР, так і пізніше для розслідування її злочинної діяльності на майбутньому люстраційному процесі».

Надсилайте інформацію щодо злочинної діяльності ПР на E-mail: info.ok.ua@gmail.com

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...