App Store Google Play

"Свобода" добиватиметься скасування рішення ЦВК в міжнародних судах

31.08.2012 09:50
Партія ВО "Свобода" буде оскаржувати рішення Київського апеляційного адміністративного суду, який відмовився скасувати постанову ЦВК про формування окружних виборчих комісій, де "Свобода" і партія "УДАР" віталія Кличка не отримали жодного місця.

За словами представника "Свободи" у Центрвиборчкомі Олега Махніцького, "рішення КААС узаконило фальсифікації, які діюча влада планує здійснювати на рівні окружкомів", пише "Коммерсант-Украина".

"Звичайно, "Свобода" буде оскаржувати це рішення, але шансів на скасування постанови ЦВК в Україні практично немає", - заявив він.

"Тому ми будемо оскаржувати постанову Центрвиборчкому в міжнародних судах - рано чи пізно вони за все будуть відповідати", - упевнений Махніцький.

Прокоментував рішення суду і лідер "Свободи" Олег Тягнибок: "Подивіться, хто буде рахувати голоси у Львові - "Україна - Русь єдина", колишня Партія політики Путіна, чи Союз анархістів України, або "Русскоє єдінство". Влада захотіла показати галичанам і українцям навіть не зневагу, а якусь надмірну свою перевагу - їй все одно, що подумає громадськість в Україні чи у світі!"

Київський апеляційний адміністративний суд учора відмовив партіям "Свобода" і "УДАР", які вимагали скасувати рішення Центрвиборчкому, в результаті якого ці партії не отримали жодного місця в окружних виборчих комісіях.

Суд мотивував своє рішення тим, що ЦВК провела жеребкування членів окружкомів згідно з чинним законодавством.

24 серпня ЦВК назвала 19 політичних сил, представники яких нарівні з висуванцями від парламентських фракцій візьмуть участь у формуванні окружних виборчих комісій.

Найбільша кількість місць дісталася 5 непарламентським партіям, які в останні роки не ведуть активної політичної діяльності - "Зелена планета", "Братство", "Україна - Русь єдина", "Народно-трудовий союз" і "Молодь до влади". Вони зможуть взяти участь у формуванні всіх 225 окружкомів.

Ще 14 політичних сил, серед яких "Україна - Вперед!", "Єдиний центр", Українська народна партія, "Російський блок", "Русскоє єдінство", а також Союз анархістів України, отримали право включити своїх представників до від 1 до 223 ОВК . При цьому в окружних комісіях не будуть представлені найбільш рейтингові непарламентські опозиційні партії - "Свобода" і "УДАР".

У "Свободі" вважають, що таким чином влада готується до масових фальсифікацій на парламентських виборах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...