App Store Google Play

"Свобода" добиватиметься скасування рішення ЦВК в міжнародних судах

31.08.2012 09:50
Партія ВО "Свобода" буде оскаржувати рішення Київського апеляційного адміністративного суду, який відмовився скасувати постанову ЦВК про формування окружних виборчих комісій, де "Свобода" і партія "УДАР" віталія Кличка не отримали жодного місця.

За словами представника "Свободи" у Центрвиборчкомі Олега Махніцького, "рішення КААС узаконило фальсифікації, які діюча влада планує здійснювати на рівні окружкомів", пише "Коммерсант-Украина".

"Звичайно, "Свобода" буде оскаржувати це рішення, але шансів на скасування постанови ЦВК в Україні практично немає", - заявив він.

"Тому ми будемо оскаржувати постанову Центрвиборчкому в міжнародних судах - рано чи пізно вони за все будуть відповідати", - упевнений Махніцький.

Прокоментував рішення суду і лідер "Свободи" Олег Тягнибок: "Подивіться, хто буде рахувати голоси у Львові - "Україна - Русь єдина", колишня Партія політики Путіна, чи Союз анархістів України, або "Русскоє єдінство". Влада захотіла показати галичанам і українцям навіть не зневагу, а якусь надмірну свою перевагу - їй все одно, що подумає громадськість в Україні чи у світі!"

Київський апеляційний адміністративний суд учора відмовив партіям "Свобода" і "УДАР", які вимагали скасувати рішення Центрвиборчкому, в результаті якого ці партії не отримали жодного місця в окружних виборчих комісіях.

Суд мотивував своє рішення тим, що ЦВК провела жеребкування членів окружкомів згідно з чинним законодавством.

24 серпня ЦВК назвала 19 політичних сил, представники яких нарівні з висуванцями від парламентських фракцій візьмуть участь у формуванні окружних виборчих комісій.

Найбільша кількість місць дісталася 5 непарламентським партіям, які в останні роки не ведуть активної політичної діяльності - "Зелена планета", "Братство", "Україна - Русь єдина", "Народно-трудовий союз" і "Молодь до влади". Вони зможуть взяти участь у формуванні всіх 225 окружкомів.

Ще 14 політичних сил, серед яких "Україна - Вперед!", "Єдиний центр", Українська народна партія, "Російський блок", "Русскоє єдінство", а також Союз анархістів України, отримали право включити своїх представників до від 1 до 223 ОВК . При цьому в окружних комісіях не будуть представлені найбільш рейтингові непарламентські опозиційні партії - "Свобода" і "УДАР".

У "Свободі" вважають, що таким чином влада готується до масових фальсифікацій на парламентських виборах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...