App Store Google Play

У Дніпропетровську дівчину зґвалтували і хотіли спалити як Оксану Макар

30.08.2012 13:23

У Дніпропетровську 20-річну дівчину двоє чоловіків зґвалтували, душили, а потім хотіли спалити. За словами самої потерпілої, міліція не поспішає з розслідуванням злочину, пише "Сегодня".

Все відбулося 11 серпня о 18.00 в тупику 12 трамвая. Наступного ранку дівчина звернулася до медиків, проте обстеження змогла пройти тільки через 4 дні.

"У Бабушкінському райвідділі міліції теж довго не хотіли приймати заяву. Спочатку затримали одного ґвалтівника, а потім мені сказали, що їх обох затримали. І в підсумку вони обидва на волі, їх відпустили. Через дівчину брата одного з ґвалтівників вони запропонували мені зустрітися і пропонували 5000, щоб я забрала заяву, але я відмовилася - хочу, щоб їх покарали", - заявила дівчина.

За словами постраждалої, пізніше слідчий Євген Білогуб подзвонив їй, щоб вона принесла одяг, в якому була в день зґвалтування.

"У себе в паперах він зазначив, що забрав його, але жодного документа про це не дав. Сказав "зараз прийду" і з тих пір не можу його ніде знайти, він не бере трубку. А у міліції сказали, що в порушенні справи за моєю заявою мені відмовили", - розповіла дівчина і продемонструвала журналістам на своєму тілі кілька великих опіків і саден.

У облМВС виданню відповіли, що поки не знають про цей випадок, але пообіцяли розібратися. Слідчий Білогуб на дзвінки не відповів.

Нагадаємо, 9 березня 2012 року в Миколаєві троє молодих людей заманили на квартиру 18-літню Оксану Макар, зґвалтували її, а потім намагалися спалити живцем. На покинутому будівництві дівчину знайшов перехожий. Близько трьох тижнів медики боролися за життя Макар, але 29 березня вона померла в Донецькому опіковому центрі. Кримінальну справу суд розглядає відносно Євгена Краснощока, Артема Погосяна і Максима Присяжнюка.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...