App Store Google Play

"Регіонів" зловили на інструкціях щодо "своїх" в комісіях

30.08.2012 08:59

Виборчий штаб Партії регіонів розробив інструкції для окружних виборчих комісій, де є чіткий поділ на "наших" і "не наших".

Про це на прес-конференції заявила глава Львівської облорганізації партії "Свобода" Ірина Сех, яку цитує ZIK.

Сех оприлюднила "інструкції штабу Партії регіонів щодо роботи ОВК", які, за її словами, свідчать, що "ОВК створювалися цільово під фабрикацію і фальсифікацію виборів і узурпацію влади у виборчих комісіях".

"Інструкція має три аркуші, як діяти - коли головою є представник Партії регіонів, коли головою не є представник партії, коли під час засіданні комісії відсутній кворум", - повідомила Сех.

 

"Штаб рекомендує під час проведення засідань "не нашим" членам ОВК сприяти відмовитися від прийняття присяги. Є серйозні пропозиції щодо призначення технічних працівників - персонально по прізвищах. Штаб Партії регіонів рекомендує давати пропозиції всіх "наших". Якщо голова ОВК не є представником правлячої партії, то ті люди, які пропонуються на технічних працівників мають бути "зарізані" під час процесу голосування", - уточнила політик.

 

"Також штаб пропонує збільшити кошторис на утримання технічних працівників на одну другу, ніж це пропонується кошторисом ЦВК. Щодо розподілу обов'язків членів ОВК - пропонується "нашим" членам ОВК - важливі завдання, "не нашим" - найбільш важку роботу", - цитує інструкцію глава облорганізації.

 

Сех заявила, що у такій ситуації опозиція пропонує: "Щільний нагляд за діяльністю ОВК, особливо, за представниками згаданих сил, фіксування найменших зловживань чи сумнівних рішень, негайне їх юридичне оскарження".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...