App Store Google Play

"Регіонів" зловили на інструкціях щодо "своїх" в комісіях

30.08.2012 08:59

Виборчий штаб Партії регіонів розробив інструкції для окружних виборчих комісій, де є чіткий поділ на "наших" і "не наших".

Про це на прес-конференції заявила глава Львівської облорганізації партії "Свобода" Ірина Сех, яку цитує ZIK.

Сех оприлюднила "інструкції штабу Партії регіонів щодо роботи ОВК", які, за її словами, свідчать, що "ОВК створювалися цільово під фабрикацію і фальсифікацію виборів і узурпацію влади у виборчих комісіях".

"Інструкція має три аркуші, як діяти - коли головою є представник Партії регіонів, коли головою не є представник партії, коли під час засіданні комісії відсутній кворум", - повідомила Сех.

 

"Штаб рекомендує під час проведення засідань "не нашим" членам ОВК сприяти відмовитися від прийняття присяги. Є серйозні пропозиції щодо призначення технічних працівників - персонально по прізвищах. Штаб Партії регіонів рекомендує давати пропозиції всіх "наших". Якщо голова ОВК не є представником правлячої партії, то ті люди, які пропонуються на технічних працівників мають бути "зарізані" під час процесу голосування", - уточнила політик.

 

"Також штаб пропонує збільшити кошторис на утримання технічних працівників на одну другу, ніж це пропонується кошторисом ЦВК. Щодо розподілу обов'язків членів ОВК - пропонується "нашим" членам ОВК - важливі завдання, "не нашим" - найбільш важку роботу", - цитує інструкцію глава облорганізації.

 

Сех заявила, що у такій ситуації опозиція пропонує: "Щільний нагляд за діяльністю ОВК, особливо, за представниками згаданих сил, фіксування найменших зловживань чи сумнівних рішень, негайне їх юридичне оскарження".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...