App Store Google Play

Міська влада: балкон впав з вини будівельників

29.08.2012 15:43
62-річний мешканець Дніпропетровська Анатолій впав разом зі своїм балконом з вини будівельників, які понад 60 років тому недбало зводили будинок, повідомляє кореспондент ТСН.

Анатолій придбав квартиру у цьому будинку шість років тому. Каже, що встиг в усіх кімнатах зробити ремонт. Ось тільки до балкону руки не дійшли. Його сусіди кажуть - будинок 1949 року тріщить на очах.

Вже після падіння комунальні служби дослідили конструкції і заявили: найімовірніше, винні будівельники, які зводили цей будинок.

"З якоїсь випадковості саме на цьому балконі немає спеціальної косинки, яка підтримує те місце, де балкон входить в стіну. Зліва є, а праворуч - ні. Технологія була порушена ще при будівництві житлового будинку", - розповів керівник міського управління житлового господарства Олег Хорунжий.

Що буде з балконом, нині вирішують комунальні служби. Компенсації за політ постраждалому не передбачені.

Стало відомо, що у політ з другого поверху відправився і песик Анатолія. На балкон другого поверху Анатолій вийшов розвісити речі.

"Повісив ганчірку. І в цей час у мене під низом дно балкона випадає. І я разом з собачкою, яка зі мною вийшла, разом з нею падаю. Як опинився на землі, не пам'ятаю", - розповів чоловік.

Народилися у сорочці і песик, і його господар, кажуть лікарі. Адже падіння з другого поверху разом з усім мотлохом могло коштувати пенсіонерові і його улюбленцю життя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...