App Store Google Play

Міська влада: балкон впав з вини будівельників

29.08.2012 15:43
62-річний мешканець Дніпропетровська Анатолій впав разом зі своїм балконом з вини будівельників, які понад 60 років тому недбало зводили будинок, повідомляє кореспондент ТСН.

Анатолій придбав квартиру у цьому будинку шість років тому. Каже, що встиг в усіх кімнатах зробити ремонт. Ось тільки до балкону руки не дійшли. Його сусіди кажуть - будинок 1949 року тріщить на очах.

Вже після падіння комунальні служби дослідили конструкції і заявили: найімовірніше, винні будівельники, які зводили цей будинок.

"З якоїсь випадковості саме на цьому балконі немає спеціальної косинки, яка підтримує те місце, де балкон входить в стіну. Зліва є, а праворуч - ні. Технологія була порушена ще при будівництві житлового будинку", - розповів керівник міського управління житлового господарства Олег Хорунжий.

Що буде з балконом, нині вирішують комунальні служби. Компенсації за політ постраждалому не передбачені.

Стало відомо, що у політ з другого поверху відправився і песик Анатолія. На балкон другого поверху Анатолій вийшов розвісити речі.

"Повісив ганчірку. І в цей час у мене під низом дно балкона випадає. І я разом з собачкою, яка зі мною вийшла, разом з нею падаю. Як опинився на землі, не пам'ятаю", - розповів чоловік.

Народилися у сорочці і песик, і його господар, кажуть лікарі. Адже падіння з другого поверху разом з усім мотлохом могло коштувати пенсіонерові і його улюбленцю життя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...