App Store Google Play

Клієнта ресторану в Дніпрі напоїли рідиною для прочистки стоків?

29.08.2012 09:41
Замість мінеральної води у принесеній відвідувачу одного з ресторанів Дніпропетровська пляшці ймовірно був засіб для чищення каналізаційних труб, повідомляє TCH.ua .

Проведені у лікарні лабораторні дослідження, куди доправили постраждалого Дмитра Леонова, показали - рідина є лугом з рН12.

Точно встановити, що це за речовина, фахівці не ставили собі за мету. Оскільки їм потрібно було лише визначити її склад, аби призначити чоловіку лікування.

Однак, за словами фахівців, такий рН характерний для речовин, що використовують для чищення каналізаційних труб.

Леонов каже, що досі відчуває дискомфорт через хімічний опік. Однак лікування вже розпочато, функції язика мають відновитися.

Лікарі у свою чергу зазначають, що могло бути значно гірше. Якби він проковтнув таку "мінералку ", то міг стати інвалідом - речовина здатна сильно пошкодити стравохід і шлунок.

Тим часом триває експертиза речовини у МВС. Коли будуть її результати, буде вирішено питання про порушення кримінальної справи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...