App Store Google Play

Клієнта ресторану в Дніпрі напоїли рідиною для прочистки стоків?

29.08.2012 09:41
Замість мінеральної води у принесеній відвідувачу одного з ресторанів Дніпропетровська пляшці ймовірно був засіб для чищення каналізаційних труб, повідомляє TCH.ua .

Проведені у лікарні лабораторні дослідження, куди доправили постраждалого Дмитра Леонова, показали - рідина є лугом з рН12.

Точно встановити, що це за речовина, фахівці не ставили собі за мету. Оскільки їм потрібно було лише визначити її склад, аби призначити чоловіку лікування.

Однак, за словами фахівців, такий рН характерний для речовин, що використовують для чищення каналізаційних труб.

Леонов каже, що досі відчуває дискомфорт через хімічний опік. Однак лікування вже розпочато, функції язика мають відновитися.

Лікарі у свою чергу зазначають, що могло бути значно гірше. Якби він проковтнув таку "мінералку ", то міг стати інвалідом - речовина здатна сильно пошкодити стравохід і шлунок.

Тим часом триває експертиза речовини у МВС. Коли будуть її результати, буде вирішено питання про порушення кримінальної справи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...