App Store Google Play

Піар по-регіональному: аби відкрити спортзал у коледжі, звуть міністра

28.08.2012 10:19
Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник і заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Марія Пустова відкрили новий спортивно-оздоровчий комплекс у Дніпропетровському обласному транспортно-економічному коледжі. Директор коледжу Лев Таберко ознайомив Дмитра Табачника та Марію Пустову з матеріально-технічною базою комплексу, після чого вони подарували закладу два нові тренажери. Також у рамках відкриття закладу відбулося спілкування гостей зі спортивними командами коледжу та їх тренерами.

Матеріально-технічна база спортивно-оздоровчого комплексу складається зі спортивного залу розміром 14х26 м, двох тренажерних та двох релаксаційних залів, роздягальні, душової і тренерської.

На території нового комплексу будуть проводитись спортивні змагання обласного рівня. Для комфортного розміщення молодих спортсменів з інших міст і районів Дніпропетровщини на базі комплексу побудовано готель на 20 місць.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник привітав студентів коледжу із відкриттям спортивно-оздоровчого комплексу: «Дніпропетровщина - лідер розвитку освіти та спорту в Україні. Мені дуже приємно, відкривати цей новий спортивний комплекс. Бажаю, щоб у стінах коледжу і у вашому житті завжди панували спорт, любов та здоров'я»

У Дніпропетровському обласному транспортно-економічному коледжі працюють 14 спортивних секцій. На його території знаходиться 4 спортивні та 11 тренажерних залів, манеж, два стадіони, 6 майданчиків на свіжому повітрі для гри у волейбол, баскетбол і футбол. Серед студентів навчального закладу - призери і переможці чемпіонатів області й України.

У 2011-2012 навчальному році Дніпропетровський обласний транспортно-економічний коледж посів перше місце в області в огляді-конкурсі на кращу організацію спортивно-масової роботи серед ВНЗ І-ІІ р.а.

Загалом за два з половиною роки на Дніпропетровщині введено в експлуатацію понад 500 спортивних об'єктів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...