App Store Google Play

Піар по-регіональному: аби відкрити спортзал у коледжі, звуть міністра

28.08.2012 10:19
Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник і заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Марія Пустова відкрили новий спортивно-оздоровчий комплекс у Дніпропетровському обласному транспортно-економічному коледжі. Директор коледжу Лев Таберко ознайомив Дмитра Табачника та Марію Пустову з матеріально-технічною базою комплексу, після чого вони подарували закладу два нові тренажери. Також у рамках відкриття закладу відбулося спілкування гостей зі спортивними командами коледжу та їх тренерами.

Матеріально-технічна база спортивно-оздоровчого комплексу складається зі спортивного залу розміром 14х26 м, двох тренажерних та двох релаксаційних залів, роздягальні, душової і тренерської.

На території нового комплексу будуть проводитись спортивні змагання обласного рівня. Для комфортного розміщення молодих спортсменів з інших міст і районів Дніпропетровщини на базі комплексу побудовано готель на 20 місць.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник привітав студентів коледжу із відкриттям спортивно-оздоровчого комплексу: «Дніпропетровщина - лідер розвитку освіти та спорту в Україні. Мені дуже приємно, відкривати цей новий спортивний комплекс. Бажаю, щоб у стінах коледжу і у вашому житті завжди панували спорт, любов та здоров'я»

У Дніпропетровському обласному транспортно-економічному коледжі працюють 14 спортивних секцій. На його території знаходиться 4 спортивні та 11 тренажерних залів, манеж, два стадіони, 6 майданчиків на свіжому повітрі для гри у волейбол, баскетбол і футбол. Серед студентів навчального закладу - призери і переможці чемпіонатів області й України.

У 2011-2012 навчальному році Дніпропетровський обласний транспортно-економічний коледж посів перше місце в області в огляді-конкурсі на кращу організацію спортивно-масової роботи серед ВНЗ І-ІІ р.а.

Загалом за два з половиною роки на Дніпропетровщині введено в експлуатацію понад 500 спортивних об'єктів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...