App Store Google Play

Піар по-регіональному: аби відкрити спортзал у коледжі, звуть міністра

28.08.2012 10:19
Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник і заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Марія Пустова відкрили новий спортивно-оздоровчий комплекс у Дніпропетровському обласному транспортно-економічному коледжі. Директор коледжу Лев Таберко ознайомив Дмитра Табачника та Марію Пустову з матеріально-технічною базою комплексу, після чого вони подарували закладу два нові тренажери. Також у рамках відкриття закладу відбулося спілкування гостей зі спортивними командами коледжу та їх тренерами.

Матеріально-технічна база спортивно-оздоровчого комплексу складається зі спортивного залу розміром 14х26 м, двох тренажерних та двох релаксаційних залів, роздягальні, душової і тренерської.

На території нового комплексу будуть проводитись спортивні змагання обласного рівня. Для комфортного розміщення молодих спортсменів з інших міст і районів Дніпропетровщини на базі комплексу побудовано готель на 20 місць.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник привітав студентів коледжу із відкриттям спортивно-оздоровчого комплексу: «Дніпропетровщина - лідер розвитку освіти та спорту в Україні. Мені дуже приємно, відкривати цей новий спортивний комплекс. Бажаю, щоб у стінах коледжу і у вашому житті завжди панували спорт, любов та здоров'я»

У Дніпропетровському обласному транспортно-економічному коледжі працюють 14 спортивних секцій. На його території знаходиться 4 спортивні та 11 тренажерних залів, манеж, два стадіони, 6 майданчиків на свіжому повітрі для гри у волейбол, баскетбол і футбол. Серед студентів навчального закладу - призери і переможці чемпіонатів області й України.

У 2011-2012 навчальному році Дніпропетровський обласний транспортно-економічний коледж посів перше місце в області в огляді-конкурсі на кращу організацію спортивно-масової роботи серед ВНЗ І-ІІ р.а.

Загалом за два з половиною роки на Дніпропетровщині введено в експлуатацію понад 500 спортивних об'єктів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....