App Store Google Play

Піар по-регіональному: аби відкрити спортзал у коледжі, звуть міністра

28.08.2012 10:19
Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник і заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Марія Пустова відкрили новий спортивно-оздоровчий комплекс у Дніпропетровському обласному транспортно-економічному коледжі. Директор коледжу Лев Таберко ознайомив Дмитра Табачника та Марію Пустову з матеріально-технічною базою комплексу, після чого вони подарували закладу два нові тренажери. Також у рамках відкриття закладу відбулося спілкування гостей зі спортивними командами коледжу та їх тренерами.

Матеріально-технічна база спортивно-оздоровчого комплексу складається зі спортивного залу розміром 14х26 м, двох тренажерних та двох релаксаційних залів, роздягальні, душової і тренерської.

На території нового комплексу будуть проводитись спортивні змагання обласного рівня. Для комфортного розміщення молодих спортсменів з інших міст і районів Дніпропетровщини на базі комплексу побудовано готель на 20 місць.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник привітав студентів коледжу із відкриттям спортивно-оздоровчого комплексу: «Дніпропетровщина - лідер розвитку освіти та спорту в Україні. Мені дуже приємно, відкривати цей новий спортивний комплекс. Бажаю, щоб у стінах коледжу і у вашому житті завжди панували спорт, любов та здоров'я»

У Дніпропетровському обласному транспортно-економічному коледжі працюють 14 спортивних секцій. На його території знаходиться 4 спортивні та 11 тренажерних залів, манеж, два стадіони, 6 майданчиків на свіжому повітрі для гри у волейбол, баскетбол і футбол. Серед студентів навчального закладу - призери і переможці чемпіонатів області й України.

У 2011-2012 навчальному році Дніпропетровський обласний транспортно-економічний коледж посів перше місце в області в огляді-конкурсі на кращу організацію спортивно-масової роботи серед ВНЗ І-ІІ р.а.

Загалом за два з половиною роки на Дніпропетровщині введено в експлуатацію понад 500 спортивних об'єктів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...