App Store Google Play

Ще один регіонал-покращувач виявися брехуном

27.08.2012 16:03

Масове відкриття в Дніпродзержинську дитячих майданчиків ніяк не пов'язано із заслугами Партії регіонів, як це стверджує у своїй агітації кандидат від ПР і за сумісництвом віце-мер Костянтин Гузенко. Згідно із заявою депутата міськради Сергія Демошенка, це зроблено за кошти Дніпровського металургійного комбінату ім. Дзержинського, повідомляє Grad-Dndz.info.

У відповідь на запит журналістів заступник міського голови Юрій Бєлобородов повідомив, що управлінням житлового господарства у 2012 році було закуплено обладнання всього лише для одного дитячого майданчику на суму близько 60 тис. гривень. Він був обладнаний по вул. Механізаторів, 16 -19 за рахунок спонсорів. А за інформацією райрад міста, бюджетні кошти на установку дитячих майданчиків у 2012 році не передбачені взагалі.

Дійсно, якщо б будівництво цих майданчиків профінансував кандидат в народні депутати Костянтин Гузенко або губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул, то мимоволі виникає питання, чи відповідають мільйонні витрати деклараціям про доходи зазначених чиновників? Якщо ж вірити тому, що гроші для дітей виділив ДМКД, то до чого тут влада і тим пак пан Гузенко?

Можна припустити, що саме влада своєю сильною рукою зобов'язала власників - олігархів розщедритися. Але тоді виникає й інше запитання: чому ця «сильна» влада не зупинить скорочення робочих місць на комбінаті, не сприяє виконанню умов колективного договору з передбаченим там підвищенням зарплат металургів? Окремою темою, вартою уваги, є бездіяльність влади, яка дивиться крізь пальці на забруднення навколишнього середовища шкідливими виробництвами. Але ж від того, що олігархи відмовляються вкладати гроші в очисні споруди, страждають усі городяни від дітей до пенсіонерів!

Для повної картини того, що відбувається слід згадати, що ще 24 грудня 2008 році рішенням Дніпродзержинської міськради, за яке проголосувала Партія регіонів, металургійному комбінату була зменшена ставка для розрахунку пайової участі у розвитку інфраструктури міста з 5% до 2%. В результаті місто отримало замість очікуваних 34 млн. грн. всього лише 13. Тобто, більше 20 мільйонів були подаровані ДМКД. За ці гроші можна встановити більше 200 сучасних дитячих майданчиків європейського зразка. Але на сьогоднішній день мова йде всього лише про трохи більше десятка.

Проаналізувавши ситуацію в інших сферах ЖКГ, складається враження, що міська влада хоче, аби її вихваляли за просте виконання нею посадових обов'язків. Те, що на ремонт доріг і житлового фонду, обрізку дерев, і т.д. витрачаються мільйони гривень з бюджету, який формується за рахунок нас, пересічних городян, не згадується. Не кажучи вже про якість виконаних ремонтів, коли дорожнє полотно ледь "доживає" до наступної весни. Та ще й виконуються ці ремонти напередодні виборів в борг, а розплачуватися за них громада буде ще довгі місяці, не фінансуючи в наслідку належним чином не тільки роботи з благоустрою міста, але й оплату праці працівників бюджетної сфери.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...