App Store Google Play

День Незалежності - січеславці знову ганьбили Партію влади

25.08.2012 06:04
День Незалежності - січеславці знову ганьбили Партію влади

Біля молодого Тараса на День незалежності України зібралися патріоти молодої держави, опозиційні лідери з партійцями та зігнані регіоналами працівники райвиконкомів для підтримки Влади.

О 9 годині грянув Гімн України, для покладання квітів вишикувалися представники влади.Як тільки ті пішли до пам'ятника кобзареві неорганізовані представники з народу почали скандувати «Ганьба зрадникам України», та різні звинувачувальні гасла які пояснювали чому і перше за все це за прийняття регіональною російську мову.

Вже традиційно більше за усіх засвистіли Івана Ступака, якого оточили і не давали пройти, не допомогли навіть спецслужби у цивільному. Заступниця мера , регіоналка Ірина Зайцева яка мабуть була відповідальною за проведення заходу, бо на кануні у міській раді проводила чіткий інструктаж, що і де повинно відбуватися, трималась і робила вигляд , що нічого не відбувається.

Потім і мера Івана Куліченка оточили люди з проблемами. Бо так до нього не підступишся на прийом потрапити не можливо (як і до інших чиновників) і тільки на офіційних заходах доведені до відчаю люди мають можливість потримати його «за горло», тому перед ЗМІ Івани Івановичі стояли на фоні розгорнутих у них по заду плакатів з вимогами зупинити свавілля чиновників. Свято для чиновників вийшло не веселе.

Народу вже байдуже було і зразу після отого нав'язаного Владою офіціозу згуртувалися біля Шевченка де священики Київського патріархату провели молебні за розбудову держави (московських попів не було , бо їм самостійна Україна не потрібна). Опозиційні сили згуртувалися, та пішли урочистою ходою через місто з партійними прапорами. Закінчився захід чомусь мітингом біля пам'ятника Яворницькому, а не біля хреста де загинули українські патріоти.

Єдине підтвердження того , що Україна незалежна держава побачив у тому як подружжя з Африканського континенту прилаштовували у себе в машині наш державний прапорець .

Тому не все так погано і Слава Україні !

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...