App Store Google Play

На Дніпропетровщині почали справжню війну з "бабусиними котами"

23.08.2012 14:47

У Дніпродзержинську не дозволили повісити "покращений" плакат з бабусею і котом. У Дніпродзержинську знову планувати повісити плакат з антивладною агітацією - "з бабусею і котом", але наклеїти його на білборд не дозволила власниця щита Олена Дзарасова. Про це повідомив автор плаката Максим Голосний, повідомляє Радіо Свобода.

За його даними, напередодні працівники почали наклеювати на щит верхню частину плаката, однак Дзарасова зупинила ці роботи.

Вона повідомила, що є власницею рекламного щита і не має ніяких юридичних відносин з рекламною агенцією "Апельсин", з якою раніше Голосний уклав договір на розміщення реклами. Того ж дня білборд із "бабусею і котом" заклеїли іншою рекламою.

Як розповів Максим Голосний, новий плакат повинен був мати схожий дизайн, тільки замість слів "Взнала, що внук проголосував за "регіони" був напис "Покращено цензурою".

У рекламній агенції "Апельсин" за телефоном, вказаним на сайті повідомили, що ніякого стосунку до білборда, де Голосний збирався розміщувати рекламу, не мають.

Як відомо, білборд з зображення бабусі і кота і написом "Взнала, що внук голосував за "регіони", переписала хату на кота" з'явився у Дніпродзержинську на Дніпропетровщині 10 серпня. Однак за кілька днів його заклеїли.

Олена Дзарасова, яка назвала себе власницею рекламного щита, у відеозверненні пояснила, що білборд заклеїли "через нецензурне слово". Будь-який тиск із боку влади вона заперечує.  

Водночас замовника реклами Максима Голосного оголосили у розшук за підозрою у розтраті майна. Сам він називає справу "політичним переслідуванням".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...