App Store Google Play

На Дніпропетровщині почали справжню війну з "бабусиними котами"

23.08.2012 14:47

У Дніпродзержинську не дозволили повісити "покращений" плакат з бабусею і котом. У Дніпродзержинську знову планувати повісити плакат з антивладною агітацією - "з бабусею і котом", але наклеїти його на білборд не дозволила власниця щита Олена Дзарасова. Про це повідомив автор плаката Максим Голосний, повідомляє Радіо Свобода.

За його даними, напередодні працівники почали наклеювати на щит верхню частину плаката, однак Дзарасова зупинила ці роботи.

Вона повідомила, що є власницею рекламного щита і не має ніяких юридичних відносин з рекламною агенцією "Апельсин", з якою раніше Голосний уклав договір на розміщення реклами. Того ж дня білборд із "бабусею і котом" заклеїли іншою рекламою.

Як розповів Максим Голосний, новий плакат повинен був мати схожий дизайн, тільки замість слів "Взнала, що внук проголосував за "регіони" був напис "Покращено цензурою".

У рекламній агенції "Апельсин" за телефоном, вказаним на сайті повідомили, що ніякого стосунку до білборда, де Голосний збирався розміщувати рекламу, не мають.

Як відомо, білборд з зображення бабусі і кота і написом "Взнала, що внук голосував за "регіони", переписала хату на кота" з'явився у Дніпродзержинську на Дніпропетровщині 10 серпня. Однак за кілька днів його заклеїли.

Олена Дзарасова, яка назвала себе власницею рекламного щита, у відеозверненні пояснила, що білборд заклеїли "через нецензурне слово". Будь-який тиск із боку влади вона заперечує.  

Водночас замовника реклами Максима Голосного оголосили у розшук за підозрою у розтраті майна. Сам він називає справу "політичним переслідуванням".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...