App Store Google Play

На рятування Рибальської балки за 5 мільйонів найняли запорожців

22.08.2012 09:48

Департамент комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міськради 6-9 серпня за результатами тендерів уклало низку угод на роботи вартістю 14,41 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Інженерний захист правого схилу Рибальської балки від обвально-зсувних процесів в районі просп.Кірова та вул.Димитрова коштуватиме 5,18 млн грн. Роботи виконає запорізьке  ТОВ «Південспецбуд». Засновниками фірми зі статутним капіталом 40 тис грн. є Володимир Холев та Сергій Моісєєв.

За даними видання "Лица", в 2010 році в Рибальській балці відбувся зсув ґрунту, після якого міська влада почала шукати виконавця проектних робіт по убезпеченню від подальших руйнувань. Однак в жовтні 2011 року відбувся новий зсув ґрунту, який пошкодив кілька гаражів і розташований поруч дитсадок.

ВАТ «Свемон-Дніпро» отримає 1,48 млн грн. на будівництво 266-метрового водопроводу для покращення водопостачання верхньої зони північної частини мкр Таромське.

ПП «Архітектурна майстерня Олексія Козолупа» отримало замовлення вартістю 1,62 млн грн. на проектування багатоповерхового житлового будинку по вул.Агнії Барто в районі будинку №2. Загальна площа будівлі 17 216  м2, кількість квартир - 240 одиниць.

Ще 6,13 млн грн. за поточний ремонт і утримання зелених насаджень розділять між собою КП «Міськзеленбуд Дніпропетровської міської ради» і ТОВ «Автоматичні системи поливу та обладнання».

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...