App Store Google Play

На рятування Рибальської балки за 5 мільйонів найняли запорожців

22.08.2012 09:48

Департамент комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міськради 6-9 серпня за результатами тендерів уклало низку угод на роботи вартістю 14,41 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Інженерний захист правого схилу Рибальської балки від обвально-зсувних процесів в районі просп.Кірова та вул.Димитрова коштуватиме 5,18 млн грн. Роботи виконає запорізьке  ТОВ «Південспецбуд». Засновниками фірми зі статутним капіталом 40 тис грн. є Володимир Холев та Сергій Моісєєв.

За даними видання "Лица", в 2010 році в Рибальській балці відбувся зсув ґрунту, після якого міська влада почала шукати виконавця проектних робіт по убезпеченню від подальших руйнувань. Однак в жовтні 2011 року відбувся новий зсув ґрунту, який пошкодив кілька гаражів і розташований поруч дитсадок.

ВАТ «Свемон-Дніпро» отримає 1,48 млн грн. на будівництво 266-метрового водопроводу для покращення водопостачання верхньої зони північної частини мкр Таромське.

ПП «Архітектурна майстерня Олексія Козолупа» отримало замовлення вартістю 1,62 млн грн. на проектування багатоповерхового житлового будинку по вул.Агнії Барто в районі будинку №2. Загальна площа будівлі 17 216  м2, кількість квартир - 240 одиниць.

Ще 6,13 млн грн. за поточний ремонт і утримання зелених насаджень розділять між собою КП «Міськзеленбуд Дніпропетровської міської ради» і ТОВ «Автоматичні системи поливу та обладнання».

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...