App Store Google Play

На рятування Рибальської балки за 5 мільйонів найняли запорожців

22.08.2012 09:48

Департамент комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міськради 6-9 серпня за результатами тендерів уклало низку угод на роботи вартістю 14,41 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Інженерний захист правого схилу Рибальської балки від обвально-зсувних процесів в районі просп.Кірова та вул.Димитрова коштуватиме 5,18 млн грн. Роботи виконає запорізьке  ТОВ «Південспецбуд». Засновниками фірми зі статутним капіталом 40 тис грн. є Володимир Холев та Сергій Моісєєв.

За даними видання "Лица", в 2010 році в Рибальській балці відбувся зсув ґрунту, після якого міська влада почала шукати виконавця проектних робіт по убезпеченню від подальших руйнувань. Однак в жовтні 2011 року відбувся новий зсув ґрунту, який пошкодив кілька гаражів і розташований поруч дитсадок.

ВАТ «Свемон-Дніпро» отримає 1,48 млн грн. на будівництво 266-метрового водопроводу для покращення водопостачання верхньої зони північної частини мкр Таромське.

ПП «Архітектурна майстерня Олексія Козолупа» отримало замовлення вартістю 1,62 млн грн. на проектування багатоповерхового житлового будинку по вул.Агнії Барто в районі будинку №2. Загальна площа будівлі 17 216  м2, кількість квартир - 240 одиниць.

Ще 6,13 млн грн. за поточний ремонт і утримання зелених насаджень розділять між собою КП «Міськзеленбуд Дніпропетровської міської ради» і ТОВ «Автоматичні системи поливу та обладнання».

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...