App Store Google Play

На рятування Рибальської балки за 5 мільйонів найняли запорожців

22.08.2012 09:48

Департамент комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міськради 6-9 серпня за результатами тендерів уклало низку угод на роботи вартістю 14,41 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Інженерний захист правого схилу Рибальської балки від обвально-зсувних процесів в районі просп.Кірова та вул.Димитрова коштуватиме 5,18 млн грн. Роботи виконає запорізьке  ТОВ «Південспецбуд». Засновниками фірми зі статутним капіталом 40 тис грн. є Володимир Холев та Сергій Моісєєв.

За даними видання "Лица", в 2010 році в Рибальській балці відбувся зсув ґрунту, після якого міська влада почала шукати виконавця проектних робіт по убезпеченню від подальших руйнувань. Однак в жовтні 2011 року відбувся новий зсув ґрунту, який пошкодив кілька гаражів і розташований поруч дитсадок.

ВАТ «Свемон-Дніпро» отримає 1,48 млн грн. на будівництво 266-метрового водопроводу для покращення водопостачання верхньої зони північної частини мкр Таромське.

ПП «Архітектурна майстерня Олексія Козолупа» отримало замовлення вартістю 1,62 млн грн. на проектування багатоповерхового житлового будинку по вул.Агнії Барто в районі будинку №2. Загальна площа будівлі 17 216  м2, кількість квартир - 240 одиниць.

Ще 6,13 млн грн. за поточний ремонт і утримання зелених насаджень розділять між собою КП «Міськзеленбуд Дніпропетровської міської ради» і ТОВ «Автоматичні системи поливу та обладнання».

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...