App Store Google Play

Дніпропетровців запрошують зустріти свято у вишиванках

22.08.2012 13:59

Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова до Дня Незалежності та Дня Державного Прапора України влаштує святкову арт-толоку «Свято у вишиванці».

Усе відбуватиметься просто неба: на сходах та прилеглому до бібліотеки просторі. З центрального проспекту туди легко потрапити через парк Лазаря Глоби (від зупинки 1-го трамваю, через місток - і під арку у напрямку Комсомольської).

ПРОСИМО З ТАКОЇ НАГОДИ ОДЯГНУТИ НАЙОШАТНІШЕ ВБРАННЯ УКРАЇНЦІВ - ВИШИВАНКИ!

Чекаємо 23 серпня 2012 р. з 14 до 17 години.
Адреса: м. Дніпропетровськ,вул. Комсомольська,60
Довідки за тел..: 374-28-57, 744-53-80, 744-88-77.

Відзначити разом з нами свято Незалежності України прийдуть і приїдуть майстри декоративно-ужиткового мистецтва, художники, аматори сцени, виконавці народних пісень, дитячі та молодіжні музичні й танцювальні колективи.

Будуть майстри Петриківського розпису, вишивальниці та лялькарі, майстри бісероплетіння. Вони влаштують майстер-класи. Гості толоки матимуть можливість доторкнутися до прекрасного, власноруч зробити український оберіг або святковий витвір під пильним оком майстрів, які залишаться на згадку про святкування Дня Незалежності.

Навчатимуть своєму мистецтву і художники, і професійні танцюристи (українські танці). Виступатимуть молоді поети зі своїми віршами.
Буде чим захопитись і всередині бібліотечного приміщення: книжкові виставки до Дня Незалежності та Дня Державного Прапора України, видання української діаспори з фонду бібліотеки; фотовиставка «Батьки і діди очима молодими із фотографій дивляться на нас» та книжковій виставці «Я - людина, ми - родина, дім наш - Україна».

Гості святкової толоки матимуть змогу сфотографуватися на згадку в українських національних костюмах з легендарною Солохою та стати учасниками різноманітних вікторин, конкурсів та опитувань.

Співорганізаторами дійства виступають обласна організація Всеукраїнського жіночого товариства ім. О.Теліги та молодіжно-патріотичний клуб «Молода СІЧ». Підтримує захід управління у справах сім`ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...