App Store Google Play

Понти не пройшли - бюлетені друкують лише державною мовою

21.08.2012 11:27
Центральна виборча комісія має намір друкувати виборчі бюлетені на вибори Верховної Ради тільки українською мовою. Про це на брифінгу повідомив член комісії Михайло Охендовський.

"Жодних змін до закону "Про вибори народних депутатів України" станом на цей час немає. Бюлетені друкуються державною мовою", - сказав він.

Разом з цим Охендовський назвав несвоєчасними заяви і коментарі про можливий друк бюлетенів російською мовою в тих регіонах, у яких російській надано статус регіональної.

Нагадаємо, Вадим Колесніченко та Сергій Ківалов вже ініціюють зміни до мовного закону, які стосуються мови бюлетенів на виборах. Зокрема, регіонали пропонують скасувати норму закону про друкування бюлетенів на регіональних мовах під час загальноукраїнських виборів.

Нагадаємо також, що статус регіональної російській мові вже надали Одеська, Донецька, Херсонська, Запорізька, Дніпропетровська, Луганська та Харківська обласні ради, а також - Одеська, Севастопольська, Харківська, Краснолуцька та Первомайська (Луганська обл.) та Ізмаїльська міськради.

Тим часом депутати Тернопільської облради майже одноголосно прийняли рішення визнатимовнийзакон таким, що не має на території Тернопільщини ніяких правових наслідків, тобто не є чинним.

Українські новини

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...