App Store Google Play

У Дніпропетровську міліція кошмарить стихійних торговців

20.08.2012 14:16
Минулого тижня, починаючи з 15 серпня, на залізничному вокзалі, автовокзалі і прилеглих до них територіях пройшов міліцейський рейд по торгових точках. За статтею 160 Кодексу України про адміністративні порушення "Торгівля з рук у невстановлених місцях" правоохоронці склали кілька протоколів, повідомляє прес-служба МВС у Дніпропетровській області.

Стихійна торгівля на площі Петровського, вулиці Островського, поблизу ринку "Озерка" і вокзалів вже стала традицією. Найчастіше без дозвільних документів і ліцензій торгують стартовими пакетами мобільного зв'язку, панчохами та шкарпетками, кондитерськими виробами і фруктами.

Як правило, така торгівля ведеться в антисанітарних умовах, при яких якість пропонованих товарів не завжди відповідає нормам і вимогам чинного законодавства.

У рейд проти стихійної торгівлі включилися працівники Кіровського райвідділу міліції, екологічна міліція, бійці батальйону міліції особливого призначення "Беркут", працівники Муніципальної гвардії та ветеринарної інспекції. Проти порушників склали адміністративні протоколи. Згідно з рішенням суду, покаранням за таке правопорушення може бути накладення штрафу або можлива конфіскація предметів торгівлі.

Як повідомляють у прес-службі МВС, з початку року в Дніпропетровську було виявлено близько 3500 порушень, складено 1342 адмінпротоколи.

"З 13 серпня почалися рейди по місцях торгівлі баштанними," - додав заступник начальника відділу дільничних інспекторів ГУМВС України в області Володимир Коробка.

В.о. начальника відділу ветеринарної міліції ГУМВС України в області Олександр Марченко розповів, що з початку року співробітники його відділу виявили понад 11 тонн неякісної м'ясної та рибної продукції.

"Ця продукція була на складах і торгових базах без супровідної документації. Тому вона була вилучена і в більшості своїй утилізована. У зв'язку з виявленням в Запорізькій області вірусу африканської чуми свиней відділ ветеринарної міліції проводить планові та позапланові перевірки місць торгівлі. На сьогодні епідеміологічна ситуація в регіоні сприятлива", - сказав Олександр Марченко.

У прес-службі також додають, що подібні рейди тепер будуть систематичними, співробітники міліції перевірять торгові точки по всьому місту.

В цілому ж проблеми стихійної торгівлі не було б, аби не було на неї попиту. В її поширенні винні і продавці, і покупці, вважають співробітники МВС. Люди повинні розуміти, що продукти, куплені з рук, можуть принести величезний шкоду їх здоров'ю, який ніхто не відшкодує.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...