App Store Google Play

Кужель: "Депутатів зробили цяцями!"

20.08.2012 14:54

Нинішня влада не відчуває жодної відповідальності перед народом. Про це координатор громадського руху «Громадянський опір», член Об'єднаної опозиції Олександра Кужель заявила у неділю, 19 серпня, під час роботи мобільної громадської приймальні в Петриківці.

«Про який закон можна казати, коли вони відкривають нову кримінальну справу по Тимошенко, і не одну, а дві, і кажуть, що в 1997 році не сплатила податків. Коли вони починають говорити про сплату податків, подивіться звідки вони всі піднялися! Скільки грошей закопали і скільки ще вкрали - і жодної відповідальності», - наголосила Олександра Кужель.

За її словами вони сьогодні не мають сорому, президент в жодній країні не дозволяє таке шикарне життя, як нинішній.

«Президент має будинок, в цьому будинку він будує кабінет і з державного бюджету йому сплачують аренду, що він в своєму будинку має кабінет президента. Скажіть мені, що це? Це вже край, коли людина не то, що мільйони, а будь-яку копійку забере з бюджету. Жодний президент не дозволяє такий шик життя як він собі», - сказала Олександра Кужель.

За словами Олександри Кужель правосуддя, якого сьогодні в Україні не має, нинішня влада використовує як вона його вбачає. Об'єднана опозиція має на меті покласти край цьому.

«В нашій програмі жодний суддя не буде призначений. Оце у вашому місті має бути суддя обраний вашою громадою, як це було історично і тоді б він боявся вийти на вулицю, якщо б виніс неправомірне рішення і це є найголовніше. Не можна їх перевчити, не можна зробити з непорядних покидьків людей. Треба їх звільняти. Якщо людина порядна, її оберуть на тій території, де її знають люди, що він порядний і буде судити по закону», - сказала Олександра Кужель.

Вона також озвучила інші програмні принципи, з якими Об'єднана опозиція йде на вибори, а також повідомила про першочергові законопроекти, які представники нинішньої опозиції ухвалять в новому парламенті. Зокрема, це закон про відкликання депутата. Об'єднана опозиція зараз допрацьовує його, аби там був прописаний механізм відкликання і місцевого депутата, і депутата міської, обласної ради і народного депутата України.

«Коли стався той рік коли ми забули, що по конституції влада належить народові? Коли депутата зробили цяцею? Чому забули, що депутат згідно конституції є слуга. Цяця може бути космонавт, а депутат ні», - підкреслила Олександра Кужель.

Олександра Кужель, звертаючись до людей, застерігала їх від підписання будь-яких договорів чи доповнень по землі.
«Останнє на що вони зазіхають - це українська земля. Будьте обережні, вони в першому читанні прийняли закон про створення земельного банку, якщо вони прийдуть до влади і приймуть його у другому читанні, то буде так, як вони зробили з ваучерами з приватизації. Ми як Об'єднана опозиція кажемо, що земля є найдорожче і ми не віддамо державну сільськогосподарську землю на продаж», - сказала Олександра Кужель.

Вона наголосила, що Об'єднана опозиція розраховує на підтримку кожного.

«Ми об'єдналися заради Батьківщини і ми дуже розраховуємо на вас, бо якщо ми програємо ці вибори Об'єднаною опозицією, України більше не буде. Ця влада не бачить нас народом, цій владі ми не потрібні», - наголосила Олександра Кужель.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...