App Store Google Play

Дніпропетровський округ - рекордсмен за клькістю кандидатів

20.08.2012 13:24

Київ та Київська область лідери за кількістю зареєстрованих кандидатів в одномандатних виборчих округах згідно офіційних даних Центральної виборчої комісії, передає УНН.

У 13 виборчих округах столиці зареєструвалося аж 312 кандидатів у нардепи. Найбільша кількість кандидатів припадає на 212 округ (Дарницький район) - 39 зареєстрованих мажоритарників,а найменша на 215 округ (Деснянський район) - 15.

Поза межами Києва рекорд з кількості висуванців утримує Дніпропетровщина, де у кандидати записалися одразу 218 осіб. Найбільша концентрація кандидатів (22 претенденти) спостерігається у окрузі №24. що охоплює Самарський та Індустріальний райони Дніпропетровська.

Тут, крім інших, висуваються соратник Віктора Пінчука Яков Безбах та його клон Іван, опозиціонер Вадим Гетьман, президент Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України Леонід Костюченко, постійний кандидат Андрій Біжко та один з двох перших віце-мерів Дніпропетровська Анатолій Крупський.

На весь Крим припадає 213 кандидатів, 32 з яких боротимуться в Євпаторії та Сакському районі.

У Львівській області зареєстровано 166 кандидатів, Донецькій - 164, Одеській - 161, Луганській - 150, Харківській - 120, Винницькій - 102, Івано-Франківській - 99, Полтавській - 90, Чернігівській - 89, Запорізькій - 85, Житомирській - 83, Хмельницькій - 82, Сумській - 77, Волинській - 74, Тернопільській - 65, Закарпатській - 64, Рівненській - 58, Кіровоградській - 57, Миколаївській - 56, Херсонській - 54.

Найменше кандидатів змагатимуться за перемогу у найменшій за територією областю України - Чернівецькій області де зареєстровано всього 50 мажоритарників.

28 мажоритарників зареєстровано у Севастополі, але слід зазначити, що у місті всього два виборчих округа.

Нагадаємо, вибори до ВР призначені на 28 жовтня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...