App Store Google Play

Дніпропетровський округ - рекордсмен за клькістю кандидатів

20.08.2012 13:24

Київ та Київська область лідери за кількістю зареєстрованих кандидатів в одномандатних виборчих округах згідно офіційних даних Центральної виборчої комісії, передає УНН.

У 13 виборчих округах столиці зареєструвалося аж 312 кандидатів у нардепи. Найбільша кількість кандидатів припадає на 212 округ (Дарницький район) - 39 зареєстрованих мажоритарників,а найменша на 215 округ (Деснянський район) - 15.

Поза межами Києва рекорд з кількості висуванців утримує Дніпропетровщина, де у кандидати записалися одразу 218 осіб. Найбільша концентрація кандидатів (22 претенденти) спостерігається у окрузі №24. що охоплює Самарський та Індустріальний райони Дніпропетровська.

Тут, крім інших, висуваються соратник Віктора Пінчука Яков Безбах та його клон Іван, опозиціонер Вадим Гетьман, президент Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України Леонід Костюченко, постійний кандидат Андрій Біжко та один з двох перших віце-мерів Дніпропетровська Анатолій Крупський.

На весь Крим припадає 213 кандидатів, 32 з яких боротимуться в Євпаторії та Сакському районі.

У Львівській області зареєстровано 166 кандидатів, Донецькій - 164, Одеській - 161, Луганській - 150, Харківській - 120, Винницькій - 102, Івано-Франківській - 99, Полтавській - 90, Чернігівській - 89, Запорізькій - 85, Житомирській - 83, Хмельницькій - 82, Сумській - 77, Волинській - 74, Тернопільській - 65, Закарпатській - 64, Рівненській - 58, Кіровоградській - 57, Миколаївській - 56, Херсонській - 54.

Найменше кандидатів змагатимуться за перемогу у найменшій за територією областю України - Чернівецькій області де зареєстровано всього 50 мажоритарників.

28 мажоритарників зареєстровано у Севастополі, але слід зазначити, що у місті всього два виборчих округа.

Нагадаємо, вибори до ВР призначені на 28 жовтня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...