App Store Google Play

Павелко представив “команду майбутнього»

17.08.2012 09:48

У Дніпропетровську вручили посвідчення 14-тьом кандидатам-мажоритарникам від Об'єднаної опозиції

16 серпня голова виборчого штабу Об'єднаної опозиції «Батьківщина» Андрій Павелко та керівник виборчої кампанії в області Антоніна Ульяхіна урочисто вручили посвідчення кандидатів в народні депутати України 14-тьом представникам політичної сили, які балотуватимуться на виборах за мажоритарними округами. Кожного з кандидатів також представили журналістам.

Як зазначив Андрій Павелко, усі кандидати від Об'єднаної опозиції - «люди, сильні духом, готові йти для перемоги до кінця».

«Я впевнений, що кожен з кандидатів буде йти до кінця  за сьогоднішньої протидії влади, адміністративного ресурсу. Переконаний, що кожен із них зробить все можливе і неможливе для перемоги на округу, адже для Об'єднаної опозиції в країні кожен округ важливий, як ніколи. Ми маємо сьогодні сильних кандидатів», - наголосив Андрій Павелко.

За його словами, 14 кандидатів від Об'єднаної опозиції балотуватимуться по 14-ти виборчих округах області, ВО «Свобода», за домовленістю, виставляє своїх кандидатів у решті - 3-ох - мажоритарних округах.

«Це була одна політична сила - ВО «Свобода», з якою ми вели політичні переговори і узгоджували кандидатів про округах. Всі інші політичні сили, які заявляли про те, що вони хотіли б вести чи ведуть переговори щодо округів - їх не було. Ми побачили, що від інших політичних сил були висунуті окремі кандидати по округах, тому не було проведено ні узгоджень, ні обговорень. Це питання закрите», - сказав Андрій Павелко.

В свою чергу, представляючи кандидатів-мажоритарників, керівник виборчої кампанії Об'єднаної опозиції в області Антоніна Ульяхіна заявила, що «це команда майбутнього Дніпропетровщини», уособлення надії на те, що регіон поверне собі колишню славу кузні кадрів для керування державою.

«Сьогодні це більш молоде покоління, ніж всі ті команди, які пройшли у нас виборчий процес у місцевих виборах. Мабуть, це символічно, адже наші лідери - вони достатньо молоді, достатньо креативні, достатньо зрозумілі саме цьому поколінню», - сказала вона.

«Середній вік нашої депутатської мажоритарної команди- десь 35-40 років, це дуже молодий вік, і є всі сподівання, що Дніпропетровщина понесе стяг кадрової слави, гарної праці», - додав народний депутат України від фракції «БЮТ-Батьківщина» Олександр Рябека, вітаючи кандидатів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...