App Store Google Play

18 серпня молоді поети з Дніпропетровська читатимуть вірші черкащанам

16.08.2012 19:30

18 серпня о 17:00 у парку 50-річчя Жовтня (він же - "Ювілейний") молоді дніпропетровські поети та музиканти разом із черкаськими молодими митцями запланували зустріч на природі, літературно-музичний природник "Літні мотиви".

Організовують зустріч дніпропетровське літературно-мистецьке об'єднання "Простір" та черкаський міський осередок "Фундація регіональних ініціатив".

Літературні гості з Дніпропетровська запрошують усіх бажаючих долучитися до зустрічі і чекатимуть учасників за зупинці "Вулиця Можайського".

У Черкаси дніпропетровчани приїдуть вперше, повідомив "Про все" один із організаторів природника Тимофій Федорець. Досі літературно-мистецьке об'єднання "Простір" поводило подібні зустрічі у містах Дніпропетровської області, а також у Києві та Миколаєві.

- У Дніпропетровську залюбки проведемо подібну акцію з черкащанами, - говорить Тимофій. - Проводимо у нас у місті літературно-музичні природники і квартирники постійно. Тут головне налагодити контакти. Як зберуться поети, зробимо спеціальний творчий захід у Дніпропетровську.

За словами Федорця, "Простір" планує мистецькі зустрічі по усіх містах України як тривалий проект.

- Налагоджуємо контакти по різних містах, щоб при нагоді молоді автори могли поїхати в інше місто та виступити: така собі літературна мапа України, - пояснює Тимофій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...