App Store Google Play

18 серпня молоді поети з Дніпропетровська читатимуть вірші черкащанам

16.08.2012 19:30

18 серпня о 17:00 у парку 50-річчя Жовтня (він же - "Ювілейний") молоді дніпропетровські поети та музиканти разом із черкаськими молодими митцями запланували зустріч на природі, літературно-музичний природник "Літні мотиви".

Організовують зустріч дніпропетровське літературно-мистецьке об'єднання "Простір" та черкаський міський осередок "Фундація регіональних ініціатив".

Літературні гості з Дніпропетровська запрошують усіх бажаючих долучитися до зустрічі і чекатимуть учасників за зупинці "Вулиця Можайського".

У Черкаси дніпропетровчани приїдуть вперше, повідомив "Про все" один із організаторів природника Тимофій Федорець. Досі літературно-мистецьке об'єднання "Простір" поводило подібні зустрічі у містах Дніпропетровської області, а також у Києві та Миколаєві.

- У Дніпропетровську залюбки проведемо подібну акцію з черкащанами, - говорить Тимофій. - Проводимо у нас у місті літературно-музичні природники і квартирники постійно. Тут головне налагодити контакти. Як зберуться поети, зробимо спеціальний творчий захід у Дніпропетровську.

За словами Федорця, "Простір" планує мистецькі зустрічі по усіх містах України як тривалий проект.

- Налагоджуємо контакти по різних містах, щоб при нагоді молоді автори могли поїхати в інше місто та виступити: така собі літературна мапа України, - пояснює Тимофій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...