App Store Google Play

18 серпня молоді поети з Дніпропетровська читатимуть вірші черкащанам

16.08.2012 19:30

18 серпня о 17:00 у парку 50-річчя Жовтня (він же - "Ювілейний") молоді дніпропетровські поети та музиканти разом із черкаськими молодими митцями запланували зустріч на природі, літературно-музичний природник "Літні мотиви".

Організовують зустріч дніпропетровське літературно-мистецьке об'єднання "Простір" та черкаський міський осередок "Фундація регіональних ініціатив".

Літературні гості з Дніпропетровська запрошують усіх бажаючих долучитися до зустрічі і чекатимуть учасників за зупинці "Вулиця Можайського".

У Черкаси дніпропетровчани приїдуть вперше, повідомив "Про все" один із організаторів природника Тимофій Федорець. Досі літературно-мистецьке об'єднання "Простір" поводило подібні зустрічі у містах Дніпропетровської області, а також у Києві та Миколаєві.

- У Дніпропетровську залюбки проведемо подібну акцію з черкащанами, - говорить Тимофій. - Проводимо у нас у місті літературно-музичні природники і квартирники постійно. Тут головне налагодити контакти. Як зберуться поети, зробимо спеціальний творчий захід у Дніпропетровську.

За словами Федорця, "Простір" планує мистецькі зустрічі по усіх містах України як тривалий проект.

- Налагоджуємо контакти по різних містах, щоб при нагоді молоді автори могли поїхати в інше місто та виступити: така собі літературна мапа України, - пояснює Тимофій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...