App Store Google Play

18 серпня молоді поети з Дніпропетровська читатимуть вірші черкащанам

16.08.2012 19:30

18 серпня о 17:00 у парку 50-річчя Жовтня (він же - "Ювілейний") молоді дніпропетровські поети та музиканти разом із черкаськими молодими митцями запланували зустріч на природі, літературно-музичний природник "Літні мотиви".

Організовують зустріч дніпропетровське літературно-мистецьке об'єднання "Простір" та черкаський міський осередок "Фундація регіональних ініціатив".

Літературні гості з Дніпропетровська запрошують усіх бажаючих долучитися до зустрічі і чекатимуть учасників за зупинці "Вулиця Можайського".

У Черкаси дніпропетровчани приїдуть вперше, повідомив "Про все" один із організаторів природника Тимофій Федорець. Досі літературно-мистецьке об'єднання "Простір" поводило подібні зустрічі у містах Дніпропетровської області, а також у Києві та Миколаєві.

- У Дніпропетровську залюбки проведемо подібну акцію з черкащанами, - говорить Тимофій. - Проводимо у нас у місті літературно-музичні природники і квартирники постійно. Тут головне налагодити контакти. Як зберуться поети, зробимо спеціальний творчий захід у Дніпропетровську.

За словами Федорця, "Простір" планує мистецькі зустрічі по усіх містах України як тривалий проект.

- Налагоджуємо контакти по різних містах, щоб при нагоді молоді автори могли поїхати в інше місто та виступити: така собі літературна мапа України, - пояснює Тимофій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...