App Store Google Play

Валерій Сушкевич: Пенсійна реформа уряду виявилась грабіжницькою

15.08.2012 10:04
Пенсійна реформа, здійснена українським урядом, виявилась грабіжницькою по відношенню до пенсіонерів. Про це народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Валерій Сушкевич заявив 14 серпня на зустрічі з інвалідами у Дніпропетровську.

За його словами, особливо болюче ця реформа вдарила по людям з особливими потребами, пенсійний вік для яких зріс разом зі зростанням пенсійного віку для інших категорій населення.

«Що таке працюючий інвалід? Це досягнення передусім інваліда і трішечки - держави, адже держава не робить все, щоб забезпечити людину з інвалідністю роботою. Як можна було підвищити пенсійний вік інвалідам? Я не можу цього зрозуміти. Що мені вдалось зробити після довгої боротьби з урядом, - вдалося не підняти пенсійний вік для тотально сліпих. Щодо безногих мене не почули, щодо сліпих - почули. Але в цілому пенсійна реформа спрацювала варіантом грабіжницьким по відношенню до пенсіонерів», - заявив депутат.

Він також розкритикував «пенсійну зрівнялівку», до якої призвела реформа.

«Ви знаєте, що 90% пенсій у нас після цієї пенсійної реформи - однакові? Чи може бути однаковою пенсія у людини, яка пропрацювала 12 років, і 40 років? Як вона може бути однаковою? Адже пенсія має залежати від двох факторів - зарплати, яку людина отримувала, і від стажу. В цьому й сенс пенсії. А якщо вона не залежить сьогодні від цього, вона залежить від того, коли призначена?» - сказав Валерій Сушкевич.

Крім того, він додав, що довго сперечався з профільним віце-прем'єром кабінету Міністрів України щодо з цих питань і доводив, що Україна і без збільшення пенсійного віку може віднайти кошти на виплату пенсій, однак до його думки не захотіли дослухатись.

«Я доводив одну просту річ: сьогодні у нас проблеми з Пенсійним тому, що маса бізнесу прихована «в тіні», яка не сплачує до Пенсійного фонду мільярди», - сказав голова Комітету Верховної Ради у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...