App Store Google Play

Валерій Сушкевич: Пенсійна реформа уряду виявилась грабіжницькою

15.08.2012 10:04
Пенсійна реформа, здійснена українським урядом, виявилась грабіжницькою по відношенню до пенсіонерів. Про це народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Валерій Сушкевич заявив 14 серпня на зустрічі з інвалідами у Дніпропетровську.

За його словами, особливо болюче ця реформа вдарила по людям з особливими потребами, пенсійний вік для яких зріс разом зі зростанням пенсійного віку для інших категорій населення.

«Що таке працюючий інвалід? Це досягнення передусім інваліда і трішечки - держави, адже держава не робить все, щоб забезпечити людину з інвалідністю роботою. Як можна було підвищити пенсійний вік інвалідам? Я не можу цього зрозуміти. Що мені вдалось зробити після довгої боротьби з урядом, - вдалося не підняти пенсійний вік для тотально сліпих. Щодо безногих мене не почули, щодо сліпих - почули. Але в цілому пенсійна реформа спрацювала варіантом грабіжницьким по відношенню до пенсіонерів», - заявив депутат.

Він також розкритикував «пенсійну зрівнялівку», до якої призвела реформа.

«Ви знаєте, що 90% пенсій у нас після цієї пенсійної реформи - однакові? Чи може бути однаковою пенсія у людини, яка пропрацювала 12 років, і 40 років? Як вона може бути однаковою? Адже пенсія має залежати від двох факторів - зарплати, яку людина отримувала, і від стажу. В цьому й сенс пенсії. А якщо вона не залежить сьогодні від цього, вона залежить від того, коли призначена?» - сказав Валерій Сушкевич.

Крім того, він додав, що довго сперечався з профільним віце-прем'єром кабінету Міністрів України щодо з цих питань і доводив, що Україна і без збільшення пенсійного віку може віднайти кошти на виплату пенсій, однак до його думки не захотіли дослухатись.

«Я доводив одну просту річ: сьогодні у нас проблеми з Пенсійним тому, що маса бізнесу прихована «в тіні», яка не сплачує до Пенсійного фонду мільярди», - сказав голова Комітету Верховної Ради у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...