App Store Google Play

В Україні суттєво погіршилось фінансування соціального захисту інвалідів

15.08.2012 08:41
В останні два роки в Україні суттєво погіршилось фінансування законів, спрямованих на соціальний захист людей з особливими потребами. Про це народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Валерій Сушкевич заявив 14 серпня на зустрічі з інвалідами у Дніпропетровську.

За його словами, якщо 2008 року стаття державного бюджету щодо розробки нових протезів для людей з особливими потребами фінансувалась на понад 50% від потреби, то 2012 року - тільки на 6,5% від потреби.

Як заявив народний депутат, схожа ситуація і з виділенням коштів на санаторно-курортне лікування інвалідів (2012 року фінансування склало на 8,9% від потреби), і на забезпечення їх протезами та візками (профінансовано лише на 49,3%).

«Я б чотири роки своєї роботи в парламенті розділив на два періоди: перші два роки і другі два роки, і вони кардинально відрізняються за тим принципом роботи, який для мене суттєвий і важливий. Моя робота в парламенті складається з двох головних напрямків. Перший - написати закони, ті, які потрібні нам з вами, намагатись їх провести через парламент України і щоб цей закон підписав Президент України. Але це не найголовніше. Найголовніше, щоб цей закон запрацював, щоб він був виконуваним», - сказав Валерій Сушкевич.

Він також додав, останні два роки роботи в парламенті були найскладнішими для його законотворчої роботи, адже «більшість» не хотіла слухати ініціатив, спрямованих на соціальний захист інвалідів.

«В цьому парламенті працювати практично неможливо тому, що реально будь-яка законодавча пропозиція, зокрема, щодо державного бюджету, який визначає, виконується чи не виконуються закони, практично ніхто не чує. В останні два роки моя робота не має сенсу, має сенс у тому залі тільки одна рука, та, яка або піднімається вгору, або махає. А з «рукою» говорити неможливо. І я, перебуваючи в цьому парламенті, розумію, що цей парламент не годиться нікуди», - сказав Валерій Сушкевич.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...