App Store Google Play

В Україні суттєво погіршилось фінансування соціального захисту інвалідів

15.08.2012 08:41
В останні два роки в Україні суттєво погіршилось фінансування законів, спрямованих на соціальний захист людей з особливими потребами. Про це народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Валерій Сушкевич заявив 14 серпня на зустрічі з інвалідами у Дніпропетровську.

За його словами, якщо 2008 року стаття державного бюджету щодо розробки нових протезів для людей з особливими потребами фінансувалась на понад 50% від потреби, то 2012 року - тільки на 6,5% від потреби.

Як заявив народний депутат, схожа ситуація і з виділенням коштів на санаторно-курортне лікування інвалідів (2012 року фінансування склало на 8,9% від потреби), і на забезпечення їх протезами та візками (профінансовано лише на 49,3%).

«Я б чотири роки своєї роботи в парламенті розділив на два періоди: перші два роки і другі два роки, і вони кардинально відрізняються за тим принципом роботи, який для мене суттєвий і важливий. Моя робота в парламенті складається з двох головних напрямків. Перший - написати закони, ті, які потрібні нам з вами, намагатись їх провести через парламент України і щоб цей закон підписав Президент України. Але це не найголовніше. Найголовніше, щоб цей закон запрацював, щоб він був виконуваним», - сказав Валерій Сушкевич.

Він також додав, останні два роки роботи в парламенті були найскладнішими для його законотворчої роботи, адже «більшість» не хотіла слухати ініціатив, спрямованих на соціальний захист інвалідів.

«В цьому парламенті працювати практично неможливо тому, що реально будь-яка законодавча пропозиція, зокрема, щодо державного бюджету, який визначає, виконується чи не виконуються закони, практично ніхто не чує. В останні два роки моя робота не має сенсу, має сенс у тому залі тільки одна рука, та, яка або піднімається вгору, або махає. А з «рукою» говорити неможливо. І я, перебуваючи в цьому парламенті, розумію, що цей парламент не годиться нікуди», - сказав Валерій Сушкевич.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...