App Store Google Play

Партія регіонів завдає удару у відповідь

15.08.2012 10:52

Як відома зловісна Імперія сидхів у сазі Джорджа Лукаса «Зоряні війни» вирішила відзначитися Дніпропетровська обласна державна адміністрація. Зганьбившись на всю Україну нервовою реакцією на біг-борд про бабусю і кота, підлеглі губернатора Олександра Вілкула не зупинилися й перейшли до відверто бандитських дій.

Вночі з 14 на 15 серпня з використанням важкої техніки та працівників комунальних підприємств Дніпродзержинська були демонтовані та вивезені в невідомому напрямку 15 рекламних носіїв, власником яких є відомий у Дніпропетровську правозахисник Віталій Купрій та члени його родини. На зрізаних сьогодні вночі у Дніпродзержинську біг-бордах була розміщена реклама місцевої організації ВО "Свобода".

 

Відомий своєю принциповістю депутат Дніпродзержинської міськради і раніше страждав від свавілля влади, яка організовувала напади на громадського активіста, організовувала травлю в пресі та використовувала для тиску силові структури.

Після висування Купрія в якості кандидата у народні депутати та двох невдалих спроб довести незаконність встановлення рекламних конструкцій в суді, дніпродзержинська влада просто зрізала біг-борди. Перед цим Купрієві двічі телефонували з приймальні голови ОДА Олександра Вілкула - перепитували, чи не на його конструкціях висить ота весела бабуся з котом.

На думку радника голови ВО «Свобода» Андрія Денисенка, таким чином влада розпочала відверту війну, порушивши право власності, та позбувшись останніх ілюзорних залишків «цивілізованої» передвиборчої боротьби.

Як відомо, у затяжній боротьбі зловісна імперія все одно зазнала поразки. Вочевидь, пану Вілкул не зважає на досвід попередника - Дарта Вейдера - і вдається до темної сторони сили.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...