App Store Google Play

Партія регіонів завдає удару у відповідь

15.08.2012 10:52

Як відома зловісна Імперія сидхів у сазі Джорджа Лукаса «Зоряні війни» вирішила відзначитися Дніпропетровська обласна державна адміністрація. Зганьбившись на всю Україну нервовою реакцією на біг-борд про бабусю і кота, підлеглі губернатора Олександра Вілкула не зупинилися й перейшли до відверто бандитських дій.

Вночі з 14 на 15 серпня з використанням важкої техніки та працівників комунальних підприємств Дніпродзержинська були демонтовані та вивезені в невідомому напрямку 15 рекламних носіїв, власником яких є відомий у Дніпропетровську правозахисник Віталій Купрій та члени його родини. На зрізаних сьогодні вночі у Дніпродзержинську біг-бордах була розміщена реклама місцевої організації ВО "Свобода".

 

Відомий своєю принциповістю депутат Дніпродзержинської міськради і раніше страждав від свавілля влади, яка організовувала напади на громадського активіста, організовувала травлю в пресі та використовувала для тиску силові структури.

Після висування Купрія в якості кандидата у народні депутати та двох невдалих спроб довести незаконність встановлення рекламних конструкцій в суді, дніпродзержинська влада просто зрізала біг-борди. Перед цим Купрієві двічі телефонували з приймальні голови ОДА Олександра Вілкула - перепитували, чи не на його конструкціях висить ота весела бабуся з котом.

На думку радника голови ВО «Свобода» Андрія Денисенка, таким чином влада розпочала відверту війну, порушивши право власності, та позбувшись останніх ілюзорних залишків «цивілізованої» передвиборчої боротьби.

Як відомо, у затяжній боротьбі зловісна імперія все одно зазнала поразки. Вочевидь, пану Вілкул не зважає на досвід попередника - Дарта Вейдера - і вдається до темної сторони сили.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...