App Store Google Play

На Дніпропетровщині в депутати йде нардеп-жебрак

15.08.2012 16:30
Політична й елементарна культура та освіченість кандидатів у депутати вражає, варто лише переглянути їх декларації про доходи. Багато хто, якщо судити за деклараціями, відверто знаходиться за межею бідності, більшість є порушниками чинного законодавства.

Найбільш характерним є приклад висуванця від партії «Україна майбутнього» по одномандатному виборчому округу №34 Дмитра Сергійовича Чорного 1989 року народження.

Хоча в поданні партії він значиться як кореспондент телерадіокомпанії "Жовта Річка" (м. Жовти Води), у декларації кандидат у якості постійного місця роботи у 2011 році вказує, не стидаючись, «народний депутат України». Той факт, що сайт ВРУ не містить відомостей про подібного депутата є, не інакше, ворожими підступами, адже жовтоводський нардеп - не просто законотворець, а ще й благодійник: за весь 2011 рік він, на відміну від кровопивць на чолі з Литвином, не отримав ані копійки заробітної плати, матеріальної допомоги, винагород та інших доходів. Жодних!

Можна уявити, що кореспондент місцевого телебачення й водночас народний депутат (що є порушенням Закону про статус народного депутата, на хвилиночку!) живе на утриманні своїх рідних, які, згідно тої ж таки декларації, отримали у 2011 році рівно 60 тисяч гривень доходів. Якщо поділити на чотирьох - вийде в середньому по 1250 гривень на людину на місяць.

Якщо ж врахувати, що у народного депутата Чорного немає ані засобів пересування, ані банківського рахунку, ані квартири (проживає з трьома членами родини на 28 квадратних метрах), ані жодних матеріальних цінностей, залишається лише два варіанти його існування у нашому буремному світі: він або типовий учень Миколи Азарова (харчується капустою, добутою на чужому городі - власного ж бо нема - дідовою лопатою і літає на засідання Верховної ради подумки), або Будда.

«Навіщо Будді стипендія?» - питав герой відомого роману. З іншого боку - навіщо Будді наша українська Верховна Рада з її спокусами й невпинними грошово-майновими питаннями?

Попри всі зазначені «неузгодженості» Дмитро Чорний зареєстрований ЦВК у якості кандидата в народні депутати. Жодних зауважень при цьому до нього у комісії не виявлено.

Докладний аналіз усіх декларацій ще попереду, але на сьогодні помітно, що серед кандидатів у народні депутати від Дніпропетровщини мінімум 30 діючих народних депутатів (кожен четвертий - від «УМ»), більше півсотні повних утриманців, які не заробили в 2011 році ні копійки, дві третини живуть за межею бідності, маючи на кожного члена родини дохід, менший від прожиткового мінімуму. Що робитиме все це жебрацтво у Верховній Раді - питання відкрите.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...