App Store Google Play

На Дніпропетровщині в депутати йде нардеп-жебрак

15.08.2012 16:30
Політична й елементарна культура та освіченість кандидатів у депутати вражає, варто лише переглянути їх декларації про доходи. Багато хто, якщо судити за деклараціями, відверто знаходиться за межею бідності, більшість є порушниками чинного законодавства.

Найбільш характерним є приклад висуванця від партії «Україна майбутнього» по одномандатному виборчому округу №34 Дмитра Сергійовича Чорного 1989 року народження.

Хоча в поданні партії він значиться як кореспондент телерадіокомпанії "Жовта Річка" (м. Жовти Води), у декларації кандидат у якості постійного місця роботи у 2011 році вказує, не стидаючись, «народний депутат України». Той факт, що сайт ВРУ не містить відомостей про подібного депутата є, не інакше, ворожими підступами, адже жовтоводський нардеп - не просто законотворець, а ще й благодійник: за весь 2011 рік він, на відміну від кровопивць на чолі з Литвином, не отримав ані копійки заробітної плати, матеріальної допомоги, винагород та інших доходів. Жодних!

Можна уявити, що кореспондент місцевого телебачення й водночас народний депутат (що є порушенням Закону про статус народного депутата, на хвилиночку!) живе на утриманні своїх рідних, які, згідно тої ж таки декларації, отримали у 2011 році рівно 60 тисяч гривень доходів. Якщо поділити на чотирьох - вийде в середньому по 1250 гривень на людину на місяць.

Якщо ж врахувати, що у народного депутата Чорного немає ані засобів пересування, ані банківського рахунку, ані квартири (проживає з трьома членами родини на 28 квадратних метрах), ані жодних матеріальних цінностей, залишається лише два варіанти його існування у нашому буремному світі: він або типовий учень Миколи Азарова (харчується капустою, добутою на чужому городі - власного ж бо нема - дідовою лопатою і літає на засідання Верховної ради подумки), або Будда.

«Навіщо Будді стипендія?» - питав герой відомого роману. З іншого боку - навіщо Будді наша українська Верховна Рада з її спокусами й невпинними грошово-майновими питаннями?

Попри всі зазначені «неузгодженості» Дмитро Чорний зареєстрований ЦВК у якості кандидата в народні депутати. Жодних зауважень при цьому до нього у комісії не виявлено.

Докладний аналіз усіх декларацій ще попереду, але на сьогодні помітно, що серед кандидатів у народні депутати від Дніпропетровщини мінімум 30 діючих народних депутатів (кожен четвертий - від «УМ»), більше півсотні повних утриманців, які не заробили в 2011 році ні копійки, дві третини живуть за межею бідності, маючи на кожного члена родини дохід, менший від прожиткового мінімуму. Що робитиме все це жебрацтво у Верховній Раді - питання відкрите.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...