App Store Google Play

"Дніпрогаз" піде з молотка

15.08.2012 11:56

Фонд державного майна України  оголосив про плани продажу на приватизаційних конкурсах у вересні пакетів акцій 12 газопостачальних компаній: «Дніпропетровськ-», «Запоріжжя-», «Луганськ-», «Лубни-», «Кременчук-», "Суми-", "Вінниця-", "Житомир-", "Тисмениця-", "Крим-", "Волинь-", "Чернівцігаз".

Як йдеться в офіційному виданні Фонду «Відомості приватизації» від 15 серпня, приватизаційний конкурс з продажу 26% ПАТ «Дніпропетровськгаз» буде проведений 5 вересня.

Стартова ціна держпакета встановлена у розмірі 58 млн грн, крок торгів - 600 тис. грн. Покупець пакета буде зобов'язаний упродовж трьох років з моменту придбання інвестувати в розвиток підприємства 5,2 млн грн.

25% ПАТ «Запоріжжягаз» планується виставити на приватизаційному конкурсі 6 вересня ц.р. Стартова ціна цього держпакета встановлена у розмірі 80,6 млн грн, крок торгів - 150 тис. грн. Покупець пакета буде зобов'язаний упродовж трьох років з моменту придбання інвестувати в розвиток підприємства 3,9 млн грн.

26% ПАТ «Луганськгаз» планується виставити на приватизаційному конкурсі 7 вересня ц.р. Стартова ціна цього держпакета встановлена у розмірі 80,6 млн грн, крок торгів - 810 тис. грн. Покупець пакета буде зобов'язаний упродовж трьох років з моменту придбання інвестувати в розвиток підприємства 3,9 млн грн.

26% ПАТ «Лубнигаз» планується виставити на приватизаційному конкурсі 11 вересня ц.р. Стартова ціна цього держпакета встановлена у розмірі 330 тис. грн, крок торгів - 5 тис. грн. Покупець пакета буде зобов'язаний упродовж трьох років з моменту придбання інвестувати в розвиток підприємства 2,6 млн грн.

26% ПАТ «Кременчукгаз» планується виставити на приватизаційному конкурсі 12 вересня ц.р. Стартова ціна цього держпакета встановлена у розмірі 6,7 млн грн, крок торгів - 70 тис. грн. Покупець пакета буде зобов'язаний упродовж трьох років з моменту придбання інвестувати в розвиток підприємства 1 млн грн.

25,788% ПАТ «Сумигаз» планується виставити на приватизаційному конкурсі 10 вересня ц.р. Стартова ціна цього держпакета встановлена у розмірі 15,6 млн грн, крок торгів - 160 тис. грн. Покупець пакета буде зобов'язаний упродовж трьох років з моменту придбання інвестувати в розвиток підприємства 4 млн грн.

22,059% ПАТ «Вінницягаз» планується виставити на приватизаційному конкурсі 14 вересня ц.р. Стартова ціна цього держпакета встановлена у розмірі 1,5 млн грн, крок торгів - 15 тис. грн. Покупець пакета буде зобов'язаний упродовж трьох років з моменту придбання інвестувати в розвиток підприємства 3,2 млн грн.

УНІАН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...