App Store Google Play

"Укрнафта" відправить газ для населення на завод Коломойського

13.08.2012 15:11

Кабінет міністрів дозволив найбільшій нафтовидобувній компанії країни ВАТ "Укрнафта" в 2012 році поставити 270 млн кубометрів газу промисловості замість населення.

Відповідні зміни в "Прогнозний баланс надходження та розподілу газу на 2012 рік" внесені урядовою постановою № 431 від 25 липня, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

Згідно з документом, обсяг газу, що добувається "Укрнафтою" і використовується для потреб населення, у 2012 році зменшується на 270 млн кубометрів - до 883 млн кубометрів.

Водночас відбір природного газу власного видобутку із підземних сховищ газу (ПСГ) для потреб промисловості, навпаки, збільшується на 270 млн кубометрів - до 1,186 млрд кубометрів.

Як відомо, ПАТ "Укрнафта", найбільша нафтовидобувна компанія країни, із квітня 2011 року орендує у "Дніпроазоту" цех із виробництва аміаку, на якому переробляє видобутий газ.

НАК "Нафтогаз України" належить 50%+1 акція "Укрнафти", групі компаній, пов'язаних із акціонерами Приватбанку (Дніпропетровськ), - порядку 42% акцій АТ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...