App Store Google Play

"Укрнафта" відправить газ для населення на завод Коломойського

13.08.2012 15:11

Кабінет міністрів дозволив найбільшій нафтовидобувній компанії країни ВАТ "Укрнафта" в 2012 році поставити 270 млн кубометрів газу промисловості замість населення.

Відповідні зміни в "Прогнозний баланс надходження та розподілу газу на 2012 рік" внесені урядовою постановою № 431 від 25 липня, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

Згідно з документом, обсяг газу, що добувається "Укрнафтою" і використовується для потреб населення, у 2012 році зменшується на 270 млн кубометрів - до 883 млн кубометрів.

Водночас відбір природного газу власного видобутку із підземних сховищ газу (ПСГ) для потреб промисловості, навпаки, збільшується на 270 млн кубометрів - до 1,186 млрд кубометрів.

Як відомо, ПАТ "Укрнафта", найбільша нафтовидобувна компанія країни, із квітня 2011 року орендує у "Дніпроазоту" цех із виробництва аміаку, на якому переробляє видобутий газ.

НАК "Нафтогаз України" належить 50%+1 акція "Укрнафти", групі компаній, пов'язаних із акціонерами Приватбанку (Дніпропетровськ), - порядку 42% акцій АТ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...