App Store Google Play

"Укрнафта" відправить газ для населення на завод Коломойського

13.08.2012 15:11

Кабінет міністрів дозволив найбільшій нафтовидобувній компанії країни ВАТ "Укрнафта" в 2012 році поставити 270 млн кубометрів газу промисловості замість населення.

Відповідні зміни в "Прогнозний баланс надходження та розподілу газу на 2012 рік" внесені урядовою постановою № 431 від 25 липня, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

Згідно з документом, обсяг газу, що добувається "Укрнафтою" і використовується для потреб населення, у 2012 році зменшується на 270 млн кубометрів - до 883 млн кубометрів.

Водночас відбір природного газу власного видобутку із підземних сховищ газу (ПСГ) для потреб промисловості, навпаки, збільшується на 270 млн кубометрів - до 1,186 млрд кубометрів.

Як відомо, ПАТ "Укрнафта", найбільша нафтовидобувна компанія країни, із квітня 2011 року орендує у "Дніпроазоту" цех із виробництва аміаку, на якому переробляє видобутий газ.

НАК "Нафтогаз України" належить 50%+1 акція "Укрнафти", групі компаній, пов'язаних із акціонерами Приватбанку (Дніпропетровськ), - порядку 42% акцій АТ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...