App Store Google Play

ГРІНко: тендер виграли, про сміття забули

13.08.2012 13:01
Справжньою еколого-епідеміологічною катастрофою обертається для мешканців Амур-Нижньодніпровського району зміна оператора з вивезення сміття.

Як відомо, до 1 серпня найбільший за площею та населенням район Дніпропетровська обслуговувало ТОВ «Екологія Україна». Хоча оператор не відзначався стабільністю в обслуговуванні приватного сектору й не вважав за потрібне укладати з мешканцями договори на обслуговування, такого безладу й антисанітарії, як після зміни перевізника сміття, мешканці АНД не бачили.

Наведені кадри зняті кореспондентом на вулиці Калиновій, між будинками №№77, 79 та 79а. Місцеві мешканці, які й звернулися до редакції, стверджують, що останній візит операторів-сміттєвозів прийшовся якраз на 1 серпня. Тоді представники «ГРІНко» востаннє забрали сміття з квадратних баків попередників і встановили два своїх баки з відкидною кришкою.

Минуло 10 днів, включаючи дві пари вихідних. Купа сміття навколо переповнених баків сягає заввишки їх висоти, сильні дощі розмивають сміття, що гниє. Ситуація поглиблюється ще й тим, що в одному з баків уже 6 днів розкладається труп великої собаки, причина смерті якої невідома.

Аналогічну картину кореспондент Дніпрограду знайшов у більшості прилеглих дворів: Калинова 53, 67, 83, 81 та інших вулиць району: Кожум'яки, Логаша, Канівської, Динника.

Ще жахливішу картину спостерігають мешканці вулиці Юридичної: у дворі, де розташовано православний храм, жіночу консультацію, поліклініку, у 200 метрах від школи купа сміття висотою у добрі два метри накопичується з 30 липня. Жахливий сморід чути аж на вулицю Кожум'яки.

Додзвонитися на телефон ТОВ «Грінко-Дніпро» ми так і не змогли, тому пропонуємо зробити це усім мешканцям району, де новий оператор відмовляється обслуговувати громадян: 790-06-10.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...