App Store Google Play

ГРІНко: тендер виграли, про сміття забули

13.08.2012 13:01
Справжньою еколого-епідеміологічною катастрофою обертається для мешканців Амур-Нижньодніпровського району зміна оператора з вивезення сміття.

Як відомо, до 1 серпня найбільший за площею та населенням район Дніпропетровська обслуговувало ТОВ «Екологія Україна». Хоча оператор не відзначався стабільністю в обслуговуванні приватного сектору й не вважав за потрібне укладати з мешканцями договори на обслуговування, такого безладу й антисанітарії, як після зміни перевізника сміття, мешканці АНД не бачили.

Наведені кадри зняті кореспондентом на вулиці Калиновій, між будинками №№77, 79 та 79а. Місцеві мешканці, які й звернулися до редакції, стверджують, що останній візит операторів-сміттєвозів прийшовся якраз на 1 серпня. Тоді представники «ГРІНко» востаннє забрали сміття з квадратних баків попередників і встановили два своїх баки з відкидною кришкою.

Минуло 10 днів, включаючи дві пари вихідних. Купа сміття навколо переповнених баків сягає заввишки їх висоти, сильні дощі розмивають сміття, що гниє. Ситуація поглиблюється ще й тим, що в одному з баків уже 6 днів розкладається труп великої собаки, причина смерті якої невідома.

Аналогічну картину кореспондент Дніпрограду знайшов у більшості прилеглих дворів: Калинова 53, 67, 83, 81 та інших вулиць району: Кожум'яки, Логаша, Канівської, Динника.

Ще жахливішу картину спостерігають мешканці вулиці Юридичної: у дворі, де розташовано православний храм, жіночу консультацію, поліклініку, у 200 метрах від школи купа сміття висотою у добрі два метри накопичується з 30 липня. Жахливий сморід чути аж на вулицю Кожум'яки.

Додзвонитися на телефон ТОВ «Грінко-Дніпро» ми так і не змогли, тому пропонуємо зробити це усім мешканцям району, де новий оператор відмовляється обслуговувати громадян: 790-06-10.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...