App Store Google Play

Прокуратура звільнила Привокзальну площу від незаконної платної стоянки

10.08.2012 11:25

В рамках кримінальної справи, прокуратура Дніпропетровської області призупинила роботу стоянки біля центрального залізничного вокзалу м. Дніпропетровська, повідомляє сайт ЗОВ.

Все обладнання стоянки було демонтовано. Паркомати, шлагбауми, в'їзні та виїзні термінали, комп'ютери, були завантажені на вантажівку і вивезені з території стоянки. Всі роботи по демонтажу почалися увечері в четвер 9 серпня і тривали до пізньої ночі.

Тепер на територію стоянки в'їзд буде безкоштовний, принаймні допоки міська влада не надасть іншому операторові право стягувати плату в цьому місці.

Як з'ясувалося, дана стоянка працювала з порушенням договору, який був підписаний з міською владою.
І працювала ця стоянка з таким порушенням вже півтора року.

Згідно договору, ПП "СБ-Гюрза" (оператор стоянки) мало право пускати на цю територію лише транспорт комунальної форми власності.
Іншими словами, на цю стоянку, згідно договору, оператор міг пускати виключно поливальні машини, автовишки, трактори, бульдозери, дорожні катки та інші транспортні засоби, які належать комунальним підприємствам.

Але як усім відомо, на дану територію заїжджали лише приватні автомобілі, з яких і бралася погодинна плата - чи не найвища в усьому місті.
Можливо, саме цей факт і зацікавив прокуратуру, і вона вжила заходів.

Варто відзначити і той факт, що раніше всі чиновники міського виконкому Дніпропетровська, на чолі з міським головю Куліченком неодноразово наголошували, що в Дніпропетровську є всього дві законні стоянки і саме ті, які й ліквідувала прокуратура в ніч на п'ятницю 10 серпня.

Слід розуміти, що відсьогодні законних стоянок, де здійснюється стягнення плати за паркування автомобіля, у Дніпропетровську не існує.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...