App Store Google Play

Прокуратура звільнила Привокзальну площу від незаконної платної стоянки

10.08.2012 11:25

В рамках кримінальної справи, прокуратура Дніпропетровської області призупинила роботу стоянки біля центрального залізничного вокзалу м. Дніпропетровська, повідомляє сайт ЗОВ.

Все обладнання стоянки було демонтовано. Паркомати, шлагбауми, в'їзні та виїзні термінали, комп'ютери, були завантажені на вантажівку і вивезені з території стоянки. Всі роботи по демонтажу почалися увечері в четвер 9 серпня і тривали до пізньої ночі.

Тепер на територію стоянки в'їзд буде безкоштовний, принаймні допоки міська влада не надасть іншому операторові право стягувати плату в цьому місці.

Як з'ясувалося, дана стоянка працювала з порушенням договору, який був підписаний з міською владою.
І працювала ця стоянка з таким порушенням вже півтора року.

Згідно договору, ПП "СБ-Гюрза" (оператор стоянки) мало право пускати на цю територію лише транспорт комунальної форми власності.
Іншими словами, на цю стоянку, згідно договору, оператор міг пускати виключно поливальні машини, автовишки, трактори, бульдозери, дорожні катки та інші транспортні засоби, які належать комунальним підприємствам.

Але як усім відомо, на дану територію заїжджали лише приватні автомобілі, з яких і бралася погодинна плата - чи не найвища в усьому місті.
Можливо, саме цей факт і зацікавив прокуратуру, і вона вжила заходів.

Варто відзначити і той факт, що раніше всі чиновники міського виконкому Дніпропетровська, на чолі з міським головю Куліченком неодноразово наголошували, що в Дніпропетровську є всього дві законні стоянки і саме ті, які й ліквідувала прокуратура в ніч на п'ятницю 10 серпня.

Слід розуміти, що відсьогодні законних стоянок, де здійснюється стягнення плати за паркування автомобіля, у Дніпропетровську не існує.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...