App Store Google Play

Дніпропетровська регіоналка захотіла слави Розинської

10.08.2012 16:15

«Наша Розіта» - так лагідно кличуть тепер у кулуарах Дніпропетровської міської ради відому дніпропетровську білявку, депутата від Партії регіонів Світлану Єпіфанцеву.

Заздрячи славі відомої київської тусівниці й телеведучої Наталії Розинської, яка зібрала більше двох мільйонів переглядів своєї емоційної дискусії з інспекторами ДАІ, які затримали білявку за порушення ПДД, дніпропетровська завсідниця гламурних вечірок вирішила «додати перчику». Розміщене нею в соціальних мережах фото в рожевій білизні верхи на скляному журнальному столику протягом доби стало хітом інтернету.

Зрозумівши, що далеко не всі користувачі схвалюють стиль життя регіональної еліти, через якийсь час Єпіфанцева фото видалила, після чого стала дивуватись, чому всі продовжують його тиражувати. А оскільки, як і більшість регіоналів, використовувати комп'ютер голова постійної комісії міської ради з питань розвитку місцевого самоврядування та партнерських стосунків навчилася поки що на рівні гри в заздалегідь встановлену «косинку», до всіх, хто поширив її пікантне фото, виникли «юридичні претензії».

Зокрема, до відомої журналістки Марини Фролової (Газета по-київськи, 1+1), яка цю фотографію скопіювала у власний блог, юристами Єпіфанцевої було висунуто ряд вимог: фотку видалити, перед депутаткою вибачитись і ... внести 1100 доларів США «на компенсацію шкоди, завданої іміджу Партії регіонів».

Використовуючи логіку регіонали, слід розуміти, що шкоду завдала саме журналістка, хоча та й не позувала в трусах і не вивішувала голі фотки дніпропетровської спеціалістки з «партнерських стосунків».

Аби з'ясувати, звідки така сума й як депутатка мотивує свої претензії, журналістка зателефонувала Єпіфанцевій. Розмову, яка мала місце, ми публікуємо повністю.

Думаю, кожен, хто хоч раз у професійній діяльності стикався з "проффесіоналами", а тим пак «проффесіоналками» з провладної партії, не раз чув подібні діалоги з погрозами у стилі «вами вже займаються самі знаєте хто» і «ви навіть не уявляєте, з ким зв'язалися».

Цей шикарний діалог двох жінок варто послухати хоча б для того, аби осягнути рівень правосвідомості депутатки від правлячої партії. А також, аби зрозуміти: показавши білизну Єпіфанцевої, журналістка завдала непоправної шкоди Партії регіонів, а це - фатальна помилка, за такі речі відповідають якщо не життям, то здоров'ям і кар'єрою.

Враховуючи, що на сьогодні пошукова система google видає більше 11 тисяч копій зображення, за публікацію якого Світлана Єпіфанцева вимагає 1100 доларів США, стають зрозумілі джерела походження статків гламурної діви, яка з'являється на засідання міськради в норкових шубах і вишуканих ювелірних виробах, працюючи виконавчим директором благодійного фонду. Як кажуть, «з блогера по штуці баксів - дівчині на Ауді».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...