App Store Google Play

У Дніпропетровську розгрібають наслідки негоди

09.08.2012 15:47

Міська влада обіцяє, що до вихідних наслідки буревію, від якого постраждали Індустріальний та частково Амур-Нижньодніпровський райони, будуть ліквідовані.

Нагадаємо, що внаслідок локальної негоди, що сталася по обіді 8 серпня, в Індустріальному районі були повалені або частково зламані понад 100 дерев та кілька автівок. На щастя, жодна людина не постраждала.

Вночі комунальники вже прибрали повалені дерева, які зхагрожували життю та здоров'ю мешканців, перешкоджали під'їзду авто та входу у під'їзди. Сьогодні продовжується обстеження дерев, які підлягають знесенню, оскільки у багатьох внаслідок буревію було пошкоджено кореневу систему. Паралельно зі знесененням дерев наводиться порядок на прибудинкових територіях.

В АНД районі постраждали вулиці С. Ковалевської, Калинова, Артеківська, Обаянська та частково проспект Правди. На території району повалено та пошкоджено понад 50 дерев. Одразу після стихії виїхали дві аварійні бригади, які прибирали повалені на електропроводи дерева. Сьогодні у районі продовжується робота по знесенню та видаленню аварійних дерев, що постраждали внаслідок буревію, переважно це тополі.

Ліквідація наслідків стихії тривала всю ніч і продовжується зараз. "До роботи залучено близько 50 міських комунальників та понад 20 одиниць техніки комунальних підприємств - це самосвали, погрузчики, автокрани. На допомогу комунальникам прийшли і фахівці міського управління МНС. Зараз основна задача - розпиляти й вивезти повалені та зламані дерева. Наразі деревину на тимчасове зберігання звозять у спеціально визначені райрадами місця - це вільні території підприємств районів. Також у районах тривають роботи з відновлення зовнішнього вуличного освітлення, зокрема по вулиці Б. Хмельницького, Косіора, Г. Корольової, С. Ковалевської та інших.

Жоден житловий будинок від негоди масштабно не постраждав: ані газопостачання, ані електропостачання не пошкоджено. Є будинки, у яких через падіння дерев частково пошкоджені покрівлі. За кілька днів вони будуть відремонтовані, пообіцяв начальник управління житлового господарства міської ради Олег Хорунжий.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...