App Store Google Play

У Дніпропетровську розгрібають наслідки негоди

09.08.2012 15:47

Міська влада обіцяє, що до вихідних наслідки буревію, від якого постраждали Індустріальний та частково Амур-Нижньодніпровський райони, будуть ліквідовані.

Нагадаємо, що внаслідок локальної негоди, що сталася по обіді 8 серпня, в Індустріальному районі були повалені або частково зламані понад 100 дерев та кілька автівок. На щастя, жодна людина не постраждала.

Вночі комунальники вже прибрали повалені дерева, які зхагрожували життю та здоров'ю мешканців, перешкоджали під'їзду авто та входу у під'їзди. Сьогодні продовжується обстеження дерев, які підлягають знесенню, оскільки у багатьох внаслідок буревію було пошкоджено кореневу систему. Паралельно зі знесененням дерев наводиться порядок на прибудинкових територіях.

В АНД районі постраждали вулиці С. Ковалевської, Калинова, Артеківська, Обаянська та частково проспект Правди. На території району повалено та пошкоджено понад 50 дерев. Одразу після стихії виїхали дві аварійні бригади, які прибирали повалені на електропроводи дерева. Сьогодні у районі продовжується робота по знесенню та видаленню аварійних дерев, що постраждали внаслідок буревію, переважно це тополі.

Ліквідація наслідків стихії тривала всю ніч і продовжується зараз. "До роботи залучено близько 50 міських комунальників та понад 20 одиниць техніки комунальних підприємств - це самосвали, погрузчики, автокрани. На допомогу комунальникам прийшли і фахівці міського управління МНС. Зараз основна задача - розпиляти й вивезти повалені та зламані дерева. Наразі деревину на тимчасове зберігання звозять у спеціально визначені райрадами місця - це вільні території підприємств районів. Також у районах тривають роботи з відновлення зовнішнього вуличного освітлення, зокрема по вулиці Б. Хмельницького, Косіора, Г. Корольової, С. Ковалевської та інших.

Жоден житловий будинок від негоди масштабно не постраждав: ані газопостачання, ані електропостачання не пошкоджено. Є будинки, у яких через падіння дерев частково пошкоджені покрівлі. За кілька днів вони будуть відремонтовані, пообіцяв начальник управління житлового господарства міської ради Олег Хорунжий.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...