App Store Google Play

Пересічна дніпропетровська родина - 2,4 особи

09.08.2012 11:52

Дніпропетровське обласне управління статистики на підставі даних вибіркового обстеження умов життя домогосподарств склало «портрет» дніпропетровської сім'ї.

Так, фахівці Облстату нарахували в області 1315,8 тис. домогосподарств, 84% яких проживає у міських поселеннях, причому дві третини - у великих містах. Решта, відповідно, є мешканцями сільській місцевості.

Попри «подолану руїну» і «покращення життя», а також бадьорі звіти обласної влади про підвищення рівня народжуваності, рівня життя і т.д., останнім часом зменшується як кількість господарств, так і їх середньостатистичний розмір. Зокрема, у поточному році пересічна родина Дніпропетровщини складалася з 2,4 особи.

Найбільш поширені на Дніпропетровщині родини, які складаються з двох осіб, їх майже третина (31,4% усіх домогосподарств). Трьох осіб має у своєму складі 26,2% родин, одну особу - 25,2%, чотирьох і більше осіб - 17,2%.
Більш, ніж у третині сімей є діти до 18 років. У переважної більшості (78,4%) - лише одна дитина, у 18,9% родин - дві дитини, незначна частка припадає на багатодітні (2,7%).

Працюючих осіб у своєму складі мають 64% домогосподарств. При цьому, 48,2% сімей мають одного працюючого, 45,9% - двох, і лише у 5,9% домогосподарств таких осіб три і більше.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...