App Store Google Play

Пересічна дніпропетровська родина - 2,4 особи

09.08.2012 11:52

Дніпропетровське обласне управління статистики на підставі даних вибіркового обстеження умов життя домогосподарств склало «портрет» дніпропетровської сім'ї.

Так, фахівці Облстату нарахували в області 1315,8 тис. домогосподарств, 84% яких проживає у міських поселеннях, причому дві третини - у великих містах. Решта, відповідно, є мешканцями сільській місцевості.

Попри «подолану руїну» і «покращення життя», а також бадьорі звіти обласної влади про підвищення рівня народжуваності, рівня життя і т.д., останнім часом зменшується як кількість господарств, так і їх середньостатистичний розмір. Зокрема, у поточному році пересічна родина Дніпропетровщини складалася з 2,4 особи.

Найбільш поширені на Дніпропетровщині родини, які складаються з двох осіб, їх майже третина (31,4% усіх домогосподарств). Трьох осіб має у своєму складі 26,2% родин, одну особу - 25,2%, чотирьох і більше осіб - 17,2%.
Більш, ніж у третині сімей є діти до 18 років. У переважної більшості (78,4%) - лише одна дитина, у 18,9% родин - дві дитини, незначна частка припадає на багатодітні (2,7%).

Працюючих осіб у своєму складі мають 64% домогосподарств. При цьому, 48,2% сімей мають одного працюючого, 45,9% - двох, і лише у 5,9% домогосподарств таких осіб три і більше.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...