App Store Google Play

"ЧЕСНО" проведе форум обговорення кандидатів у Дніпропетровську

08.08.2012 09:28

9 серпня з 12:00 по 14:00 у Дніпропетровську відбудеться громадсько-політичний Форум "ЧЕСНІ ВИБОРИ".

Захід, ініційований громадським рухом ЧЕСНО, відбудеться у Будинку Профспілок (пр. Карла Маркса, 93) на 5 поверсі у залі 510.

Під час Форуму учасники руху ЧЕСНО представлять результати першого етапу громадського аудиту кандидатів у депутати, презентують інструмент для такого аудиту - ЧЕСНОметр та підіб'ють підсумки двох тижнів його роботи. Учасники Форуму обговорять якість списків політичних партій та їхніх кандидатів по мажоритарних округах на Дніпропетровщині, можливості впливу громадськості на формування політичної пропозиції.

Форум «Чесні вибори» - це початок конструктивного діалогу з українським політикумом щодо якості партійних списків та кандидатів-мажоритарників, які братимуть участь у парламентських виборах. Також серед завдань Форуму - спільно з представниками політичних сил, експертами і журналістами обговорити виклики та завдання майбутнього парламенту.

Участь у Форумі візьмуть представники національної коордради руху ЧЕСНО: Олег Рибачук (Цетр UA), Олексій Кляшторний (Українська справа), Андрій Зінченко; Дніпропетровської координаційної ради Руху, представники політичних партій, політологи, журналісти, громадські активісти.

До участі запрошені представники місцевих осередків політичних сил: Партія регіонів, об'єднана опозиція "Батьківщина", "Наша Україна", "Україна Майбутнього", УДАР, "Україна Вперед!", ВО "Свобода".

Серед спікерів: журналіст Вахтанг Кіпіані, політолог Віктор Пащенко, політичний оглядач Юрій Райхель, громадський діяч Іван Маркевич (ДЗВІН), журналісти Андрій Богатирьов (Популярная газета), Ольга Марійко (сайт Комментарии: Днепропетровск), Наталія Власова* (Акцент-медіа), Віталій Теплов* (газета "Горожанин"), Ірина Авраменко* (газета "Днепр Вечерний"), Олена Гарагуц* (газета "ЛИЦА").

Запрошуємо представників ЗМІ акредитовуватися за телефонами:

(067) 431-38-38, (050) 451-91-31, [email protected]сhesno.dp.ua - Зоя Красовська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...