App Store Google Play

"ЧЕСНО" проведе форум обговорення кандидатів у Дніпропетровську

08.08.2012 09:28

9 серпня з 12:00 по 14:00 у Дніпропетровську відбудеться громадсько-політичний Форум "ЧЕСНІ ВИБОРИ".

Захід, ініційований громадським рухом ЧЕСНО, відбудеться у Будинку Профспілок (пр. Карла Маркса, 93) на 5 поверсі у залі 510.

Під час Форуму учасники руху ЧЕСНО представлять результати першого етапу громадського аудиту кандидатів у депутати, презентують інструмент для такого аудиту - ЧЕСНОметр та підіб'ють підсумки двох тижнів його роботи. Учасники Форуму обговорять якість списків політичних партій та їхніх кандидатів по мажоритарних округах на Дніпропетровщині, можливості впливу громадськості на формування політичної пропозиції.

Форум «Чесні вибори» - це початок конструктивного діалогу з українським політикумом щодо якості партійних списків та кандидатів-мажоритарників, які братимуть участь у парламентських виборах. Також серед завдань Форуму - спільно з представниками політичних сил, експертами і журналістами обговорити виклики та завдання майбутнього парламенту.

Участь у Форумі візьмуть представники національної коордради руху ЧЕСНО: Олег Рибачук (Цетр UA), Олексій Кляшторний (Українська справа), Андрій Зінченко; Дніпропетровської координаційної ради Руху, представники політичних партій, політологи, журналісти, громадські активісти.

До участі запрошені представники місцевих осередків політичних сил: Партія регіонів, об'єднана опозиція "Батьківщина", "Наша Україна", "Україна Майбутнього", УДАР, "Україна Вперед!", ВО "Свобода".

Серед спікерів: журналіст Вахтанг Кіпіані, політолог Віктор Пащенко, політичний оглядач Юрій Райхель, громадський діяч Іван Маркевич (ДЗВІН), журналісти Андрій Богатирьов (Популярная газета), Ольга Марійко (сайт Комментарии: Днепропетровск), Наталія Власова* (Акцент-медіа), Віталій Теплов* (газета "Горожанин"), Ірина Авраменко* (газета "Днепр Вечерний"), Олена Гарагуц* (газета "ЛИЦА").

Запрошуємо представників ЗМІ акредитовуватися за телефонами:

(067) 431-38-38, (050) 451-91-31, [email protected]сhesno.dp.ua - Зоя Красовська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...